Kaymakam Kızıltoprak’tan 23 Nisan kutlaması

Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. Yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı..

Kaymakam Kızıltoprak’tan 23 Nisan kutlaması

Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. Yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Kaymakam Kızıltoprak mesajında, “23 Nisan Milli Birlik ve Beraberliğin en güzel örneği olan Kurtuluş Savaşı sonrasında, Millet iradesinin vücut bulduğu ve Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı gündür. O gün millet egemenliğine dayanan bir demokrasi anlayışının temeli atılırken, bizleri geleceğe taşıyacak olan çocuklarımız unutulmamış, onlara karşı olan güvenin bir ifadesi olarak bu bayram armağan edilmiştir. Evrensel bir bayram niteliğinde bütün dünya çocukları ile birlikte kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını’nın 98. yıl dönümünü en içten dileklerimle kutlar, TBMM’nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum” ibarelerine yer verdi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı