Kılıçdaroğlu ve Öztrak, Türkiye düşmanlarıyla yine bir aradalar

CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu ve genel başkan yardımcısı Öztrak Türkiye düşmanlarıyla bu sefer Almanya'da bir araya geldiler.

Kılıçdaroğlu ve Öztrak, Türkiye düşmanlarıyla yine bir aradalar

CHP Genel Başkanı ve genel başkan yardımcısı Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak'ın Almanya temaslarında, Alman Sosyal Demokrat Parti Milletvekili Sevim Dağdelen'i ziyaret etmeleri tepkilere neden oldu.

PKK'nın Suriye kolu olan YPG'nin her fırsatta savunuculuğunu yapan Sevim Dağdelen'in en son Afrin harekatında,NATO'yu Türkiye'ye müdehaleye davet ettiği biliniyor.

Terör örgütleri ve terör örgütü savunucularıyla ilgili tavrını net biçimde ortaya koymakta zorlanan CHP liderinin Almanya'da gerçekleştirdiği Dağdelen'i ziyareti toplum genelindeki bu kanıyı destekler nitelikte yorumlandı.

 Tekirdağ Milletvekili ve CHP parti sözcüsü Faik Öztrak'ın Kılıçdaroğlu'nun bu tür ziyaretlerde sürekli yanında yer alması da farklı yorumlara neden olurken, kamuoyu bu tür ziyaretlerin planlanmasındaki başlıca aktörün Faik Öztrak olduğu yönndeki değerlendirmeleri beraberinde getiriyor.

Daha önce, 17/25 Aralık sürecinin arifesinde ABD'de FETÖ elebaşlarıyla bir araya gelen CHP heyetindeki Öztrak'ın kolunun altında tuttuğu, CHP antetli klasör dikkatlerden kaçmazken CHP üst düzey isimlerinin ve FETÖ elebaşlarının bir araya gelmeleri basında ve kamuoyunda önemli yer bulurken eleştirilerin dozu oldukça fazlaydı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Faik Öztrak gibi önemli isimlerin sürekli olarak Trkiye alehine,faaliyet gösteren kurum, kişi ve heyetlerle bir araya gelmeleri CHP tabanında değerlendirmelere neden olmasada kamuoyunun geneli üzerinde önemli tepkilere neden oluyor.

 

faik öztrak kılıçdaroğlu chp sevim dağdelen
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI