Süleymanpaşa Konuşuyor…

Süleymanpaşa Konuşuyor…

Armoni Fm mobil yayın aracı ile Süleymanpaşa’nın mahallelerinde, sokak ve caddelerinde SÜLEYMANPAŞA KONUŞUYOR başlığı altındaki  yeni programımız oldukça ilgi çekti.

Dün ilkini gerçekleştirdiğimiz programda, vatandaşlar mikrofona özgürce konuştular. Hiç bir sansüre, hiç bir kısıtlamaya uğramadan yayınlanan program ilk yayınlandığı andan itibaren yoğun ilgi çekti.

Hiç bir parti, hiç bir siyasi görüş ve hiç bir yan gözetmeksizin kendisine uzatılan mikrofonumuza konuşan vatandaşlar, bu programın gecikmiş olmasından yana bizlere sitem etmeyi de ihmal etmediler.

Armoni FM, de saat başı yayınlanan röportajlar sayesinde halkın beklentileri ve önerileri hem de yetkililerin bu röportajlar sayesinde planlamaları, uygulamaları ve dile getirilenleri tesis etmeleri bakımından çok önemli belirleyicilikler sağlayacağı kaçınılmaz.

Halkın sesi, haykırışı bu programda asla sansürlenmeden, taraf gözetilmeden yayınlanmaya devam edecek.

SÜLEYMANPAŞA KONUŞUYOR ve konuşmayı sürdürecek.

Armoni Fm in bu yeni programını yorumlamaya, başka mecralarda değerlendirmeye çalışanların daha ilk programın yayınının ardından mantar gibi türemiş olduklarına şahit olmak aslında çok sevindirici bir gelişme. Demek başarmışız.

Ne sağa, ne sola ne de ortalara bir yerlere sakın çekiştirmeyin. Bizim mikrofonumuz halkın elinde. Süleymanpaşa halkının emrinde. Sözüm birilerine. sapla samanın karıştırılmadığı, eyyam içermeyen, yalakalık kokmayan, vıcık vıcık yağların salyaların akmadığı bir yapım olan SÜLEYMANPAŞA KONUŞUYOR mikrofonuna ses vermek, soluk vermek isteyen, bu program sayesinde sesini duyurmak isteyen her kese, her görüşe ve her kesime açığız. Bir kişi çıkar da ben konuşamadım, konuştuklarım yayınlanmadı diyecek olursa işte o zaman ne söylerseniz söylemeye hakkınız var demektir.

Bu program, süreli değil. Bu program 7 haziran sabahına dek formatlanmış hiç değil. Halkın ilgisi ve teveccühü devam ettiği sürece formatlanmış bu programı yayına sokan Armoni Fm yönetimi, on yıllara uzanan yayıncılık sorumluluğunu bir kez daha gün yüzüne çıkartarak, Tekirdağ’ın sesini, Tekirdağ’a haykırmaya devam ediyor.

SÜLEYMANPAŞA KONUŞUYOR.

Programa ilgi ve alakasını esirgemeyen sevgili halkımıza bir kez daha teşekkürlerimizi, sonsuz saygılarımızı sunuyoruz.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor