Köprüyü Geçemediler !

Köprüyü Geçemediler !

Kasetleri en iyi kurgulayanlar şimdi kendileri o kasetlerin kurbanı oldular.

Türkiye ve dünyada Brezilya başta olmak üzere Ukrayna gibi ülkelerde düzmece kaset skandalalrı ile bu ülkellerin iç siyasetlerini dizayn edenler şimdi o kasetlerin peşinde helak oluyorlar.

ABD seçimlerinin ardından dünya Hillary şokunu atlatmaya çalışıyor. Trump'un zaferi Amerika'da iç savaşın kapısına dayanacak boyutlara geldi. 25 şehirde birdan aynı anda baş gösteren ayaklanmalar ve Trump karşıtı gösteriler. Bir kısım insan hala daha Hillary Clinton rüyası görmeye devam ediyor.

kapalı kapıların ardında ve derinliklerde olan bitenlerden hiç kimsenin haberi yok. Nasıl olsun? Olan biten ne var ne yoksa seçim kampanyasının son on gününde meydana geldi. FBI ortaya öyle bir şey atmıştı ki Amerika bu FBI zannı ile allak bullak oluyordu. FBI Hillary Clinton'un elektronik postalarındaki yazışmalardan söz etti. İncelenmesi gereğini ortaya attı. neler yoktu ki o elektronik postalarda? En önemlisi Hillary ve baş yardımcısının eşi ile aaralarındaki yazışmalar ve o eşin 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismar içeren mesajları ortalığa serilecekken FBI maksat hasıl oldu diyerek araştıırmanın tamamlandığını ve sakıncalı hiç bişeyin olmadığını söylüyordu. Ama olanlar olmuş, Hillary bitmişti.

Çok daha farklı bir skandal patlamak üzereydi ki seçim günü geldi. İngiltere tahtının veliahtı Prens Adrev'in yakın dostu Jeffry Epstein isimli bir zengine ait BOEİNG 727 de onlarca defa gurup seks partilerine katılan Bill Clinton'a ait görüntüler tam ortalığa serilecekken iş çoktan bitmiş Hillary kaybetmiş, Oligarkların korktukları Trump, ABD nin yeni başkanı oarak seçilmişti.

Bunun bize, Türkiye'ye  yansımalarına bakalım!

Clinton ailesi bu kaset işlerini çok iyi beceriyorlardı. CHP ve MHP de kaset oyunlarının arkasında yine Clinton ailesi vardı. Dünya baronları ve bu aile sayesinde bir dönem CHP ve MHP üzerinden başaltılan siyaset dizaynında CHP genel başkanını kurban verirken MHP ise Devlet Bahçeli ile direniyor ancak Cumhurbaşkanlığı seçiminde iki parti Ekmeleddin İhsanoğlu ismiyle aynı safta bir araya getiriliyordu. Ne kadar enteresan değil mi?

Trump,Müslüman karşıtı olarak gösterilirken dünyada söz sahibi ve en önde gelen 59 yayın kuruluşundan 58 i bunu dünyaya böyle empoze ediyordu. Oyasa ki Trump, Amerikan iş gücünün ve sermayesinin dünya pazarından Amerikalılara ve Amerikaya döneceğini iddia ediyorsa bile bu dünyaya Müslüman karşıtlığı olarak pompalanıyordu. Kimler tarafınfan? Baronlar, oligarklar tarafından.

Türkiye'de bunu gerçekleştirmediler mi? 

Başaramak üzereyken Köprüde takılıp kaldıılar. 15 Temmuz akşamı köprüyü geçemeyen oligark ve baronların planları alt üst olmadı mı? Oldu.

Alışmışlardı Türkiye'de koalisyonlar kurdurtmaya ve bu sayede kavga ettirip yönetmek onların işi ve görevleriydi. Başkanlık için ayak diretenler, bu aklın kendilerine ezberlettiklerini, dikte ettirdiklerini uygulamakla yükümlüler. Türk solu çok önemli bir ayrıntıyı gözden kaçırıyor. haber kaynaklarına hiç dikkat etmiyor. Türk solu haberleri kendisine nereden, hangi kaynaktan geldiğini gözden neden kaçırır anlamak mümkün değil. Haber kaynaklarının sermayelerine bakmak bizim solcularımızın akıllarına mı gelemz yoksa işlerine mi? Hürriyetinden Sözcüsü ondan Cumhuriyetine kadar olan gazete ve televizyonların sermayedarlarıyla onlrın yabancı ortaklıklarını neden kaale almazlar?

Obama, giderken bir imza daha atacak.

vatandaşlık talebinde bulunan fetö tayfasınıın taleplerini imzalayacak. Trump'la işleri çok zor olacağı kesin olan bu hainler ve satılmışlar güruhunun tek umutları Obama'nın imzası. Hillary kazanmış olsaydı sorunyoktu ama şimdi pabuç pahalı.

Gelinen noktaya bakın!

Terörist başı FETÖ nasıl beddua etmişti?

Ocaklarına ateşler düşsün. Önleri kesilsin, haneleri yansın... 

Müslümanları faizle uyumlu hale getirip, baronara teslim etmekle görevli bu vatan haini şimdi sığındığı o baronlarala birlikte dillendirdiği o çirkefin tam ortasında kavruluyor.

Bu savaş daha çok uzun sürecek. 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor