Medeniyet Dediğin Tek Dişi Kalmış Canavar!

Medeniyet Dediğin Tek Dişi Kalmış Canavar!

Nüfusu her yıl 3 milyon azalan ve içindeki vahşet birlikteliği sayesinde yüzyıllardır ayakta kalmayı ancak vahşet ve istila duyguları sayesinde başarabilmiş bir güruhtan söz etmek gerekiyor. Ne zaman?

Avrupa denildiğinde!

Ayrı yarı ülke isimleri altında dahi olslar aynı akraba ailelerin yüz yııllardır hümdarlık sürdürdüğü bu güruh şimmdi kalkmış ağızlarındaki salyalara ve pençelerindeki kana bakmadan her türlü ancak mesnetsiz suçlamalar ve tutarsız argümanlarla Türkiye'nin üzerine çullanmaya çalışıyorlar.

Afrika'ya açılan kapı olan Libya'da şu an süren istihbarat savaşları var ki onlarca ülkenin istihbaratçıları Libya'da kıyasıya faaliyet içindeler. Petrol falan umurlarında değil. Libya Afrika'ya açılan en geniş ve rahat kapı da ondan.

Sarkozy dönemine bakın ne  göreceksiniz? Sarkozy Libta fevesi götürdü. çünkü Fransa ABD tarafından Afrika'dan kkapı dışarı ediliyor ve Sarkozy bunun farkındaydı. BM kararını dahi beklemeden Libya'ya uçak gönderen, yakın arkadaşi kaddafi'ye saldıran sarkozy bunun farkındaydı. Kaddafi sonrası Libya istihbarat  örgütlerinin cirit attıklarrı mecra oldu. 

Gelelim şimdiki zamana.

Trump'un seçimi kazanmasının hemen ardından başlayan ABD, Rus ilişkilerindeki karşılıklı adımlar birilerinin canını oldukça sıkıyor. Bu adımlara Türkiye'nin de ayak uydurmaya başlaması ağızı salyalı, pençeleri kanlı Avrupa'nın canını sıkmaya başaldı. Hatta daha da ötesinde planlarının allak bullak olmasına neden oldu.

Almanya baş rollerde.  Fransa şiddetli bir kıskacın baskısı altında. Sağcı bir cumhurbaşkanı getirmekten başka çözüm yolu bulamayan Fransa yakın zmandaki içine düşeceği çok boyutlu krizi göğüslemeye hazırlanıyor. Alman, Fransız iş birliğine her zaman olduğu gibi kıytırık yancı uydu ülkeleri ddestek veriyorlar. neredeyse İstanbul'dan daha küçük derebeylik düzeyindeki ülkecikler bu panın parçaları. Büyük köpeklerin yanında sürekli havlayan mastiler.

CIA içinde hala Avrupayla bağlarını koparmamış, hala daha umutlarını yitirmemiş olan birileri var. Bunlar ABD de seçimlerde kullanılan oyları tekrar saydırarak kazanç uman çevrelerin elemanları. bel bağladıkları şey, oy sayımında olası bir şansla Trump'u başkan yaptırtmamak!

Tüm bunların arka planında, Türkiye'de gelişmeler çok enteresan boyutlara doğru seyretmeyi sürdürüyor. Avrupa'yı daha doğrusu Almanya'yı karargahları haline getiren FETÖ üyeleri neredeyse tümüyle, tam kadro Almanya'da bir aaraya toplanmaya başladılar. Aldıkları emir doğrultusunda Almanya'ya yığılmaya, göçe başladılar. 

Akşama sabah uyandığımoz bir sabah Tv haberlerini izlemeye koyulduğumzda; ipek gurubunun Türkiye'de olan mal varlıklarına, yatırımlarına bildiğimiz çok büyük bir patronun talip olduğu haberiyle güne başlamaya hazır olallım.Geçtiğimiz günlerde birkaç CIA yetkilisi ve bu büyük patron arasındaki toplantıda kendisine teklif eddilen, İpek gurubunun mallarına talip olma önerisini kuşkuyla karşılamış olsa dahi finansal destek sözüyle rahatlayan bu patron İpek gurubunun medya başta olmak üzere yatırımlarına talip olacak.Oldurtulacak!

Kripto denilen bir çok FETÖ üyesi fellik fellik aranıp ortaya çıkartılırken göz önünde bulunanlar hala daha umutlarını yitirmemiş olanlar, büyük büyük patronlar hazırlıklı olsunlar. Saklı, gizli KRİPTO olduklarını zannetmesinler.  Sırada kendileri var.

Avrupa, Türkiye içindeki herkesçe bilinen yakından tanınan bu iş adamları sayesinde fırıldaklar çevirmenin peşinde. CIA içinde bunlarla bağını sürdürenler ve hala daha Hillary'den umudunu kesmemiş uzantılar bir arada Türkiye'de hemde İstanbul'un, Ankara'nın göbeğinde tezgah açma peşindeler. 

Bunların iç dayanakları, siyasi değnekleri, dayandıkları sıklet merkezleri kısa süre sonra herkesin gözleri önüne serilip kurmaya çalıştıkları kendi tezgahlarında kendi iplikleri pazara çıkacak.

NOT:

Demedi demeyin!

Bunun ilk sinyali Amerikada önümüzdeki bir kaç günde verilecek. Bizdeki Gezi kalkışmasınn birkaç misli büyüklüğündeki Trump protestocuları New York sokaklarına akın ettirilecekler. 10 Milyar dolarlık kalkışma bütçesinden söz ediyorum. Dünya OLİGARKLARI iş başındalar. kaybetmeyi kolay kolay sindiremeyecekleri ortada. 

Bütün dünya Amerika'da Nev York sokaklarındaki kalkışmayı yüzlerce basın kuruluşundan canlı izleyecekler. Noel öncesi bu kalkışma her an sahneye konulabilir. 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor