Ana Sayfa   >   İlçeler   >   Ekrem Eşkinat’ın Başında Olduğu Süleymanpaşa Manzaraları . . . Ekrem Eşkinat’ın Başında Olduğu Süleymanpaşa Manzaraları . . .

Ana Sayfa > İlçeler > Ekrem Eşkinat’ın Başında Olduğu Süleymanpaşa Manzaraları . . . Ekrem Eşkinat’ın Başında Olduğu Süleymanpaşa Manzaraları . . .

İşte Sosyal Demokrat Süleymanpaşa Belediyesinin vatandaşlarına reva gördüğü yaşam alanlarının içler acısı hali.

Geçtiğimiz hafta Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği AB Komisyonu toplantısında Avrupalı belediyyelerin arasında yer alan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a Süleymanpaşalılar soruyorlar;

Avrupada bir çok belediye başkanının arasında, sokaklarında, kaldırımlarında, yollarında yürünemeyen, vatandaşın aracını park ettiği yolu çöken, logarlarından lağımın sokaklara taştığı şehrinizden nasıl söz ettiniz? Onlara Süleymanpaşa’nın neresini gösterdiniz? mermer heykelleri, kaldırımlardaki üç boyutlu resimleri, ne işe yaradığı belli olmayan faytonları mı, mutlu kentte oturan mutlu azınlığın fotoğraflarını mı gösterdiniz?

İşte gerçek, işte siz ve siz sosyal demokrat olduğunu iddia eden ve sosyal demokrat Avrupalı belediyeler arasında kasılan siz;

haberimizde yer alan görüntüler üçüncü dünya ülkesi olan bir ülkenin şehrinin arka sokakları değil.

Süleymanpaşalı vatandaşların bizi arayarak dile getirilmesini istedikleri mağduriyetlerinin fotoğraflarına yer verdiğimiz bu kareler Süleymanpaşalı vatandaşların yakınmalarının ne kadar haklı olduklarını belgelemeye yetiyor.

Yakınmalarını yetkililere ilettiklerini ama yetkililerce baştan savma cevaplar verildiğini, ardından yakınmalarına yönelik hiç bir olumlu gelişmenin yerine getirilmediğini dile getiren vatandaşlar seslerini duyurabilme adına haber merkezimize baş vurduklarını belirttiler.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI