Aslandan Çakal Yaratmaya Çalışmayın! Aslanı Çakal Yapamazsınız! Belediyeye ASLAN Giren Sonradan Çakal Olamaz.

Aslandan Çakal Yaratmaya Çalışmayın! Aslanı Çakal Yapamazsınız! Belediyeye ASLAN Giren Sonradan Çakal Olamaz.

BİLLUR KIZIM, BİLLUR KARDEŞİM

SEN SEN OL, İSMİN GİBİ TERTTEMİZ, BİLLUR GİBİ  KAL.

UYMA SEN BUNLARA, İZİN VERME GÖZÜNÜ BOYAMALARINA...

... ONLAR ÇIYANDIR, ONLAR ENGEREK; BABAN, AMCAN BUNUN NE OLDUĞUNU VE ONLARIN KİM OLDUKLARINI SANA ÇOK İYİ ANLATACAKLARDIR, SANA ONLARIN NİYETLERİNİ ÇOK AÇIK DİLE GETİRECEKLERDİR. ÇIYAN, ENGEREK DEDİKLERİMİ ONLAR İYİ BİLİRLER VE İYİ TANIRLAR. GENÇLİKLERİ, YETİŞKİNLİKLERİ HATTA ÇOCUKLUKLARI O ÇIYANLARLA, O YILANLARLA MÜCADELE UĞRUNA GEÇTİ.

SEN ASLANSIN! ÇAKALLARIN SENİ UCUZLUKLARINA ALET ETMELERİNE SAKIN İZİN VERME...

... ONALR KENDİLERİNİ KURNAZ TİLKİ ZANNEDEBİLİRLER. VARSINLAR ZANNETSİNLER! KÜRKÇÜ DÜKKANLARI KURNAZ TİLKİLERİN POSTLARIYLA DOLUP TAŞIYOR. EN DEĞERSİZİ TİLKİNİN POSTU.

SEN ASLANSIN. GENLERİN, TEMELİN SAĞLAM SENİN!

UYMA KARDEŞİM SEN TİLKİ OLDUKLARINI İDDİA EDEN ÇAKALLARA İTİBAR ETME...

... BENDEN SANA AĞABEY TAVSİYESİ, DÜŞÜRME SOY ADININ ASALETİNİ TİLKİ GÖRÜNEN ÇAKALLARLA AYNI SEVİYEYE.

SEN, ADIN GİBİ TERTEMİZ KAL !!! 

GELELİM ASIL KONUMUZA!

VATAN HAİNLİĞİ iddiasıdır almış başını gidiyor. Siyasete bu iddiayı kim bulaştırmış, milletin diline kim pelesenk etmişse ALLAH onu bildiği gibi yapacaktır.

Siyasi görüşü, siyasi iddiası, ideolıjisi gibi nedenlerden insanları VATAN HAİNİ olarak tanımlamaktan daha kötü ne olabilir? Bırakın siyaseti, birisine VATAN HAİNİ demek ne kadar da kolaylaştı.

Benim ideolojimi beğenmiyorsan, benimle aynı siyasi paralelde yürümüyorsan, hatta aynı partide dahi aynı lideri veya bir belediye başkanını desteklemiyorsan VATAN HAİNİSİN.

Sokağa bakalım; 

Bugünlerde 100 CHP liye göre her AK Partili ve MHP li tam olmasa bile büyük oranla kesin VATAN HAİNİ!

AK Partililerin büyük bir bölümü de CHP lilerin büyük oranını VATAN HAİNİ görüyorlarken, Devlet Bahçeli taraftarı olmayan her MHP li de onlar için potansiyel VATAN HAİNLERİ.

MHP, farklı mı? onlara göre kriterler çok farklı olsa da önce kendi içlerindeki VATAN HAİNLERİ başta olmak üzere diğer VATAN HAİNLERİ ile cebelleşiyorlar.

Hain kime denir, hain nasıl olunur, hainlik nedir...

... bunları teker teker ele alarak zman kaybetmeye gerek yok. Herkes bilir HAİN nedir, nedemektir! 

Alalade kullanılmayacak kkadar da hassas ve tehlikeli bir benzetme, itham olmadığı da herkesçe malumdur. gel gelelim son zmanların en moda yakıştırması, tanımlaması olarak insanlar ilk fırsatta biribirlerini HAİNLİKLE suçlamayı en kolay hakaret tanımlaması olarak seçer oldular.

Bu ülke insanları arasında bu HAİN tanımlamasını dillere düşüren, moda yapan da yine belli kesimlerdir. Ne kadar çabuk ve kolay biribirimize HAİN demeye başladık farkındamıyız?

Her yerden saldırıyorlar aklımıza gelemeyecek kadar ince noktalardan dahi saldırı, tahrik altında tutuluyoruz!

Toplum her taraftan kuşatma altında. Muhassara büyük ve geniş! 

CHP li AK Partiliyi VATAN HAİNİ, AK Partili CHP liyi VATAN HAİNİ görmeye, tanımlamaya alıştı.

DAHA BİR KAÇ AY ÖNCE BİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISININ '' AK PARTİYE OY VERENLER VATANA İHANET EDİYORLAR. '' DEDİĞİ YÖNÜNDE İDDİALARI İŞİTMEDİK Mİ? 

Sonuç? O belediye başkan yardımcısı bu iddia edildiği sözü söylediğinle kaldı. Anlayın bakın, ne kadar alışılmış bir alalade tanım, benzeetme sıradan bir hal almış VATAN HAİNİ veya VATANA İHANETLE suçlamak! Eden etsede etmesede basitçe inkar eder, edilende o kadar alışmış ki bu söze, bu iddiaya umursamaz! geçer gider olmuş!.

Hal böyle olunca herkes herkesi hainlikle bir tık ötesinde VATANA İHANETLE suçlamaya alışıyor. 

Nasılda bizi nce nce işliyorlar. Nasılda aramıza nifak tohumlarını hassasiyetle ekiyorlar. İnce ince işlemelerinin, hassasiyetle ekmelerinin ardından ince ince kıyacaklar ve hassasiyetle yutulacak lokmalar haline getirecekler. Yukarıda da belirttiğim gibi; Her yerden, her yumuşak gördükleri boşluğumuzdan saldırıyorlar. kendi hainlerimizi kendimizin yaratmamızı sağlıyorlar. Sağ, sol dediler yüz binlerce karşılıklı hain yaarattırdılar. O gün biribirlerinin gırtlaklarına çökenler şimdi can ciğer kuzu sarmaları, YAPTIKLARI YANLIŞI FARK ETMELERİ ÇOK ZMANLARINI ALDI. KULLANILDIKLARININ FARKINA VARMALARI BEDELLER ÖDEMELERİNİN ÖNÜNE GEÇEMEDİ!

Bu gün yine aynı senaryonun farklı biçimiyle karşı karşıyayız,

kendi hainlerimizi kendimize yaratttırarak bizi kutuplara ayırmanın peşindeler!

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor