SIRADAKİ SAVAŞ - 2 -

SIRADAKİ SAVAŞ - 2 -

Dün yazımızın sonunda DIŞ GÜÇLER dediğimiz ama isimlerini her nedense bir türlü söyleyemediklerimizin aralarındaki anllaşmalı çıkarttıkları ve her ulusun insanlarını kendi aralarındaki anlaşmalarında nasıl PARALI ASKERLERİ, KURŞUN ASKERLERİ gibi kullandıklarıın girizgahını  yapmıştık. 

Aralarında çıkarttıkları anlaşmalı savaşlardan 1. DÜNYA SAVAŞI dedikleri yoplu kıyımdan söz etmiştik. Planlarının tutmadığını, aralarındaki anlaşmada karşılıklı nasıl oyun bozanlık! yaptıklarını yazmıştık.

Esas amaçlarının DÜNYANIN KALBİ olan ORTADOĞU üzerine planlarını ve bu amacın DÜNYAYI YÖNETMEK gayesi güttüğünü temel olarak ele alırken, ANADOLU'NUN VE İSTANBUL'UN bu amaç için kaçınılmaz, olmazsa olmaz öneminden de söz etmiştik.

1.DÜNYA SAVAŞI adını verdikleri toplu katliamın ardından aralarındaki  anlaşma gereği elde edilenler DÜNYAYI YÖNETME ADINA onları tatmin etmemişti. Yine aralarında anlaşarak bu sefer çok daha kapsamlı bir savaşın gerekliliği kaçınılmaz hal almıştı. Nasılsa ORTADOĞU'NUN kilidi açılmış, gücü altı yüz yıldır elinde bulunduran TÜRKLER diz çöktürülmüştü. Ama doymak bilmiyorlr, ellerindeki ile yetinmiyorlardı. 2. DÜNYA SAVAŞI adında çıkartılan bu yeni katliamda bunları tatmin etmeyecekti ki etmedi de. Ardından bir üçüncüyü göze alamadılar. Bu seferki savaşın adının başına SOĞUK ibaresini ekleyerek, savaşı yer altından ve asimetrik hale büründürdüler. Hiç kuşkusuz devam eden ve en az bir elli yıl daha kazanmışlardı!

Dizlerinin üzerine çökertilmiş, ve 100 yıl başını kaldırmadan derin bir uyuşukluk enjekte edilen biz ne durumdaydık? DIŞ GÜÇLER aralarında kozlarını paylaşma savaşındalarken biz nerelerdeydik? DERİN UYKUMUZDA BİZE ENJEKTE EDİLEN O İLACIN TESİRİNDEYDİK! 

20. yüz yılın bu diliminde,takvim yaprakları 1975 yılını gösterdiği zaman hafif hafif o derin uykusunda kıpırdanmalar gösteren bizlere zaman geçirmeden dozu arttırılarak, derin uykuyu devam ettirecek hafif bir doz daha enjekte ediliyordu. Yıllar yılları böyle kovalayacak ve 100 yıl tesirini kaybetmeyecek olan uyuşturucunun etkisindeydik.

100 Yıl tamamlanmak üzere!

PANDORANIN KUTUSU AÇILIYOR... ( kötülüklerin üzerleri sır perdeleri bir bir açılıyor)

100 YILDIR UYUTULAN, UYUTULMUŞ TÜRKLER ARTIK UYANIYORLAR!

Üzerinde bu kadar çok senaryo üretilmiş, dünyanın kalbi olarak adlandırılan bu olağanüstü stratejik öneme sahip Anadolu toprağının, Yaratan tarafından “unutulacağı” düşünülebilir mi? Asla düşünülemez. “Herkesin bir planı varsa Mutlaka Allah’ın da planı vardır.” diye diye geldik ya… Haklılığımızın ilk işaretini aldığımızda takvimler, 15 Temmuz 2016’i gösteriyordu. Ondan beri işaretler yağmaya başladı üzerimize. Şükür!

Ve artık savunma bitti, şimdi “HÜCUM!” zamanı…

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI