Sakın Kızdırmayın. Aday Olmaktan Vazgeçerse, İşte O Zaman Yandık Demektir(!)

Sakın Kızdırmayın. Aday Olmaktan Vazgeçerse, İşte O Zaman Yandık Demektir(!)

Tekirdağ '' SÜLEYMANPAŞA '' Ahalisi!

Gözünüz aydın olsun. Belediyeniz 2. BİSANTHE ODA MÜZİĞİ FESTİVALİ ile hepinize müzik dolu harika zamanlar yaşattırıyormuş. Bu sayede Süleymanpaşa ahalisi yaşadığınız müzik keyfi dolu saatler nedeniyle kendinizden geçiyormuşsunuz(!)

''Hadi'' yine iyisiniz!

Boş verin girilemeyen sokakları, boş verin okul servislerinin, ambulansların giremediği balçık, avcı boy çukuru derinliğindeki yollarınızı. Belediyeniz sizleri müzik ziyafetine gark etmiş. Daha ne istiyorsunuz? 

Pazarcılar, hiç kusura bakmayın ama sizler çok nankörsünüz(!) Sıkışın, tıkışın size ayrılan yerlere ne dmeye gidip belediye meclisinde hak hukuk adalet için kendinizi tüketiyorsunuz. Evde bekleyen çoluk çocuğunuzu alın götürün belediyenin 2. BİSANTHE ODA MÜZİĞİ FESTİVALİNE  ne demeye yaygara çıkartıyorsunuz, yaygara kopartıyorsunuz. Müzik ruhun gidasıdır. Siz bunu hiç duymadınız mı? Süleymanpaşa Belediyesi bu fırsatı ayağınıza kadar getirmiş siz hala neyin peşindesiniz? Karınlarınız doymasın, önemli olan bu sayede ruhunuzu doyurun!

Başkanınızın kıymetini bilin, Bırakır gider, bir daha aday falan olmaz görürsünüz o zaman gününüzü. Hazır gaza gelmiş '' her yere '' adayım demişken, nankörlüğün zamanı değil. Küstürmeyin adamı. Gece demeden, gündüz demeden '' BU ŞEHRİ NASIL DAHA İYİ ... '' yönetirim diye elinden dilinden her yerinden gelen gayretle yılmadan, bıkmadan çalışıyorken siz ne yapıyorsunuz? NANKÖRLER SİZİİİİ (!) 

İşin şaKası bir yana, güleriz ağlanacak halimize.

Taş taş üstüne koyamamış bir belediye ve neredeyse tüm kesimlerle kavgalı  veya tüm antipatiyi üzerinde toplamayı her nasılsa başarmış bir sürü insan; Borçsuz devir alınmasına karşın gelinen noktada (eski) 28 trilyon liraık borç yükü altında bırakılmış belediye. Bu borcun karşılığı nerede? Personel giderleri haricinde gözle görülebilen, elle tutulabilen ne var?  MUTLU GİLLER (!) 

Diğeer taraftan Süleymanpaşa Belediyesi, SARIKAMIŞ' ta yitip giden 78 bin MEHMETÇİĞİN arasında yer alan Tekirdağlı koç yiğitler anısına yaptırdığı anıt için övgülerin en büyüğünü hak ediyor. Belediye ve başkanı bu duyarlılıklarından dolayı tebrik edilmeyi sonuna kadar hak ediyorlar. Şehrin orasına burasına serpiştirdikleri diğer taşların yanında bu anıt onların bu manadaki savrukluklarını öert bas edebilmeleri için önemli bir adım.

Yiğidin yoğurt yeme biçimine karışmıyoruz. Yiğit yoğurdu nasıl yerse yesin de ne var ki biz ayının balı bol bulduğunu iddia ediyoruz.

Kurbağaya gel belediye başkanı ol deseler, her yeri bataklık yapar!  

Yinede bu başkanı kızdırıp küstürmemek lazım. kafası bir atarsa yeniden aday olmaktan hatta '' her yere '' aday olmaktan vaz geçebilir. Sağı solu, kıblesi pek belli değil, aman diyorum(!) Halimiz nice olur?

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor