Suikastlar dönemine girildi ve herkes bunun farkında

Suikastlar dönemine girildi ve herkes bunun farkında

Dünyada ve Türkiye'de önümüzdeki süreçte nelerin olabileceği hakkında fikir edinebilmek için bir kaç merkezde meydana gelen sıcak gelişmeleri yakından takip etmek gerekiyor. Washington bu merkezlerin başında yer alırken, Beyaz Saray ve Pentagon'un yanı sıra CIA merkezinin koridorlarında esen rüzgarların tesiri sırasıyla Moskova, Londra, Berlin, Paris , Ankara ve Telaviv bağlamında hissediliyor. Tahran, Pekin v.b ardından gelen etkilerle, kurgusal manada etkilendikleri bu esintiyi oyunun son perdesinde hissediyoorlar.

Trump, oval ofise ayağını henüz atmıştı ki büyük bir sarsıntıyla karşı karşıya kaldı. Sağ kolu, ulusal güvenlik danışmanı MİKE FLAYNN istifaya zorlandı. Onun ardından çalışma bakanı olacak isimde kabineden ayrılıyordu!  Bu hiç kuşkusuz ki zamanlaması ve etkisi bakımından hiç beklenmedik bir karşı atak, ilk yumruktu. Kimlerden geliyordu bu atak, bu yumruk?  Baronları boş durmadıklarını çok erken göstermişlerdi; 

Hillary Clinton'u yönlendiren ekip kolları sıvamış ve BARONLARIN talimatlarını uygulamaya konuluyordu!

Peki, kimdi, kimlerdi bunlar ve bizimle, Türkiye ile bağlantıları varmıydı, varsa da hangi düzeydeydi? 

Hatırlayacaksınız,Selahattin Demirtaş'a ve CHP'ye seçimlerde akıl hocalığı yapan BENENSON şirketi de bu bağlantının bir parçasıydı( Kemal Derviş'i atlamamak gerekli ). 15 Temmuz'un ardından GÜLEN'in zedelenen imajını da bu kesim yeniden parlatmak adına oldukça yoğun çabalar sarf etmişti.

Biz asıl konumuza dönelim; Trump bu beklenmedik ilk şoka öyle bir karşılık veriyordu ki, kendisine atılan yumruğun misli şiddetindeydi bu karşılık. Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flaynn'ı kurban seçen ''ilahlara'' beklemedikleri biçimde cevap olarak emekli Koramiral ROBERT HARVARD'ı ulusal güvenlik danışmanlığı için Beyaz Saray'a davet ediyordu.

HARVARD  neden beklenmedik bir isimdi? Ankara ile ilişkileri son derece yakın, son derece sıcak olan HARVARD CIA başta olmak üzere derin ABD nin şahinler kanadı tarafından hiç bir zaman beğenilmeyen cesur ve atak bir kişilikti. Bizim açımızdan önemli kısmı şu ki, HARVARD, GÜLEN için MİSYONER TERÖRİSTLER tanımlamasını uzun zaman önce yapan ilk isimdi. Diğer taraftan ise Amerika'nın diğer ülkelerle illişkilerinde NATO'yu devre dışı bırakarak direk temasların, diyaloglar düzeyinde yürütülmesini savuna geliyordu.

Hillary Clinton. ekibinin beyni ve BARONLARIN Beyaz Saray'da her şeyi olan JOHN PODESTA için bu hiç hatta en beklenmedik ataktı. Trump, kolay lokma olmadığını ve Amerikayı kimin yöneteceğinin mesajını veriyordu. JOHN PODESTA kim? Bu hiç bilinmeyen ismi araştırmanızı tavsiye ediyorum! Bakın altından neler ve kimler çıkacak! DAEŞ'i kurduran bir dönem derin ABD'nin CIA başkanına, Soros'a ve hatta BOĞAZ'DA, ''TÜRK ''BARONLARLA'' YAPILAN O MEŞHUR BEBEK'te BİR MALİKANEDEKİ ÇOK GİZLİ TOPLANTININ DERİNLİKLERİNE KADAR BU İSİM KARŞINIZA ÇIKACAK!      JOHN PODESTA!!!

Yazının başında da vurguladığımız gibi; Dünyada ve Türkiye'de önümüzdeki süreçte nelerin olabileceği hakkında fikir edinebilmek için bir kaç merkezde meydana gelen sıcak gelişmeleri yakından takip etmek gerekiyor. Bu gereklilik çerçevesinde dünyada en eski ama en etkili yönteme başvurulması kaçınılmaz görünüyor....

... siyasi SUİKASTLAR!

Nerede, ne zaman ve kime yönelik? İşte bunun cevabını hiç kimse bilemiyor ve zamanını kimse kestiremiyor. Kaçınılmaz en son çareye başvurmaya 5 kala bu analizimizi paylaşmakta fayda görerek bu güne not düşülmesini öneriyorum! 

Ortalık toz duman. Washington'da rüzgar yerini kasırgaya bırakmak üzere. Bu kasırga dünyanın bütününü etkisi altına alacaktır!

Bu gelişmeler bizim için can sıkıcı gibi görünse bile, biz birliğimizi, beraberliğimizi ve ülke bütünlüğümüzü korumak, kollamak ve zedelememek zorundayız. EVET çi olmak veya HAYIR cı olmak bir tercihtir, demokrasinin sunduğu bir nimettir. Cepheleşme, kutuplaşma, düşmanlık gütme adına fırsat değildir. Bu süreci ve ardından gelecek kısa vadedeki gelişmeleri bizlere karşı tahrik unsuru olarak sunan her kim ve kimlerse  DÜŞMANIMIZ, CAN DÜŞMANIMIZ ONLARDIR!

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI