Ailece AMSTERDAM gezisinin karşılığı kaç kat? Paris olursa kaç kata kadar izin verirsiniz? Yok mu arttıran?

Ailece AMSTERDAM gezisinin karşılığı kaç kat? Paris olursa kaç kata kadar izin verirsiniz? Yok mu arttıran?

MUTLU GİLLER, HATTA MUSMUTLULAR!  Ya hu arkadaş bir iş beceriyorsunuz veya becermeye kalkışıyorsunuz elinize, yüzünüze bulaştırmanızı geçtik her yerinize sıvıyorsunuz. 

Arsasına bir kaç ilave kat çıkabilmek için size başvurmuş, sizden talebi olan vatandaşla ailece AMSTERDAM'da ne demeye ailece gezilere gidiyorsunuz. O yetmezmiş gibi dönüşünüzdeki ilk meclis toplantısında veya bir sonradaki toplantıda aynı yere talep edilen kat artışı mı yoksa imar bilmem neyi mi neyse ne sizlerin oylarınızla kabul ediliyor.

Şimdi sizde işi olan, sizin onayınızla işini halletmek zorundaki her hangi bir vatandaş sizleri ailece yurt dışında bir yerlerde ağırlamak için para ayırmak, para harcamak zorunda neden hissetsin ki? Olmasa dahi vatandaşın algısını bu yönde siz donatmış olmuyormusunuz? 

İddia o ki; bir vatandaş yerine sizden bir talepte bulunmuş, resmi dilekçe ile başvurusunu yapmış. o kişi ile iszlerden bir kaçınız eşlerinizle birlikte yine o talebi olan vatandaşla birlikte ailece AMSTERDAM gezisinde bir arada olmuşsunuz. Dönüşünüze o vatandaşın talebi sizlerin oylarınızla talep nispetinde onaylanmış!...

Yok böyle bir şey diyebilirsiniz ki sanırım bu konuda adliyede bir dava görülmekte ve sizlerde bu davada muhattap olarak yer almaktasınuz. Onu da geçtik,  neden bu derece vurdum duymazsınız? Sosyal ilişkiler, özel yaşam, dostluk, arkadaşlık falan falan , sakın bunların ardına sığınmayın! Kazın ayağı öyle değil. En azından toplumun yaptırım metaryallerindeki yeri öyle değil.

Şimdi vatandaş soruyor... Benim yerim var buraya 4 kat izin verilmiş ama ben 5 kat olması için başvuru yapsam acaba benim bu başvuruma EVET denmesi için kaçını yurt dışında bir yerde ailece ağırlamam gerekiyor? İşte vatandaştaki yarattığınız algı bu! HAYIR ı çok seviyor, HAYIR için can atıyorsunuz ama iş kıyak işlere gelince mi EVETÇİ kesiliyorsunuz?  Benim değil vatandaşın merakı bu yönde.

Ne güzel MUTLU GİLLER!  ÇOKTANDA ÇOK HATTA MUSMUTLUSUNUZ...

Ben bilmem, anlamam. Bu konuyu gidip kendi partiliniz hem de aktif bir üyeniz olan partilinize anlatın. Ailece AMSTERDAM gezisinde birlikte olduğunuz döner dönmez talebine olumlu oy kullandığınız iddia edilen kişinin hemen bitişiğinde hatta sizin bu kararınızla kendisine ait bitişik arsada zarara uğradığını iddia eden kendi partilinize durumu açıklayın.

Bekliyorum...  gezip görmediğniz, su akarken küp doldurulur misali gezip görmek için can attığınız nereleri varsa bildirin ki, sizinle işi olanlar  bütçelerini ona göre ayarlasınlar.

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor