SÖZ MİLLİ İRADENİN...

SÖZ MİLLİ İRADENİN...

Geçtiğimiz ay SIRADAKİ SAVAŞ 1 ve 2 olarak iki ayrı yazımda dünyada ve tabi Türkiye'de bundan sonra hangi aktörlerin daha aktif rol üstleneceklerinden söz etmiştim.

ALMANYA ! Evet son dönemde iki ülkenin diğerlerine göre çok daha ön saflarda görüneceğinden söz etmiş ve altını çizmiştim. Avrupa ve Türkiye ile Rusya üzerindeki ayak oyunlarının başını ALMANYA çekecek derken gelinen noktada analizimizde yanılmadığımızı görüyorum. Ortadoğu ile alakalı olarak KANADA ön planda yer alabilir ve ABD nin boşalttığı sahada onları ön cephede görebiliriz demiştim. Bunun gerçekliğini görmek için uzun süre beklemeye gerek kalmayacak.

Üç yüz yıldan bu yana belkide ilk kez kader aşamasındaki çizgisini belirleme hakkı TÜRK HALKININ ELİNDE! 

Bu toprakların ve insanlarının sahipleri, yöneticileri, kader belirleyicileri olarak kendilerini görenler şaşkınlık içindeler. Şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. ALMANYA, KRALİÇEDEN aldığı direktiflere rağmen ANKARA'ya ilk defa söz geçiremiyor olmanın telaşı, şaşkınlığı ve paniği içinde... Oysa bu güne kadar en az yüz yılı aşkın süredir işler böyle yürümüyordu. İTTİHATÇI kadrolar o zaman, onların artıkları bu zamana kadar ALMANLARIN bir dediklerini iki etmekten sakınırlar, ALMANLARIN talepleri derhal yerine getirilirdi. 

REFERANDUM öncesi takındıkları tavır ortada...  AVRUPA! sana ne oluyor? Türk halkı kendi geleceği üzerinde ama doğru ama hatalı bir karar vvererek geleceği hakkında OY KULLANACAK! Bu seni neden ilgilendiriyor? Temel konu, tabiri caiz ise DAVULUN PATLADIĞI yer tam da burası...

İşin daha da garip, sakil yanını söylemeden geçemeyiz. Yıllardır sözüm ona doğası gereği, OLİGARŞİ ile savaştığını zanneden SOL KESİM ne yapıyor dersiniz? Takılmışlar ALMANYA'nın eteklerine ve onun takipçisi, arka bahçesi hatta mahallesi olan AVUSTURYA'nın peşimden REFERANDUM için onların HAYIR desteklerinden medet umuyorlar!

Çok önemli bir ayrıntıdır. Dikkat edilecek olursa yine geçmişte yazdığım bir yazıya dikkat çekmek istiyorum... Türkiyede siyasi partilerin türedikleri ekollerden söz etmiştim. ALMAN ve AMERİKAN ekolleri bunun başında geliyordu. Alman ekolünden ggelen partilere ve guruplara bakın AĞIZ BİRLİĞİ etmişçesine HAYIR etrafında yek vücut oldular!

Şimdinin İTTİHATÇI ARTIKLARI neler yapıyorlar? Her zaman ne yapmışlarsa sadakatle yaptıklarını sürdürüyorlar. Ortamı germeye ne gerek varmış... Lafa bakın lafa! Elin Almanı, Avusturyalısı, Hollandalısı benim geleceğimle ilgili bana yaptırım uygulayacak, baskı kurmaya yeltenecek sende bana ortamı germeye ne gerek var diyeceksin. Hadi ordan be! İşte bu pısırık, bu kişiliksiz, bu uydum akkkıllı, bu basiretsiz soysuz tutumlar yüzünden çektiğimiz sancılara, katlandığımız hakaretlere, küçümsenmelere onun bunun uydu ülkesi gibi hor görülmeye SON VERMENİN  tarihi fırsatıdır. 

savaşlar topla, tüfekle kazanılmıyor. Cephede süngü ucunda kazandıklaarımızı masa başında elimizden almalarına boyun eğen yine bizleriz. Cephede kazanan akıl, deha neden masada dumura uğramış? DÜŞÜNMEMİZ GEREK!

El Bab'ta kazanan deha, zeka ve irade şimdi masada da kazanmak için gözünü budaktan esirgemezken elin haydutları, iş birlikçileri ile kol kola karşımıza harami gibi dikilemezler! 

Alman, İngiliz, Amerikalı, Avusturyalı ve dahi ALAYI neden bizim iç işlerimize burunnlarını sokuyorlar. Onların KARA dediğine AK, HAYIR dediğine EVET demek boyun borcudur! 

Bitmedi!

Hala daha birbirlerine sıkı sıkıya bağlı FETÖCÜLER var. CIA ile koyun koyuna yatan siyasetçisinden iş adamına onlarca, yüzlerce hain var...

... Kandırdıklarını zanneden bu hayinler, YAHUDİ uşakları, RUHLARINI YAHUDİYE PEŞKEŞ ÇEKEN ALÇAKLAR! Gizli gizli güvenli evlerde CIA ajanlarıyla buluşan çok bilindik isimler, Avrupa seyahatlerinde yine CIA ajanlarıyla aşna fişna yapan iş adamları... Sıra sizlerede gelecek. BİN YILLIK DEVLET GELENEĞİNE SAHİP OLAN BU DEVLET TAVŞANI KAĞNI ARABASIYLA YAKALAR!... kim bilir belkide HAZİRAN ayındaki o toplantıya katılmaya bile fırsat bulamayabilirsiniz!!!

Son söz...

TÜRK HALKI eline geçirdiği bu MİLLİ İRADEYİ ortaya koyacaktır.

 SÖZ TÜRK MİLLETİNİNDİR!

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI