OPERASYONLARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR...

OPERASYONLARIN ARDI ARKASI KESİLMİYOR...

Operasyon üzerine operasyon yiyoruz. Her yoldan, her koldan saldırıyorlar. Silkelemeye, sarsmaya çalışıyorlar. MEDENİYET DİYE BİLDİĞİMİZ O TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVAR! içinde sönmeye başlayan ateşi son bir gayretle üzerimize püskürtmenin gayretinde.

İçerden dışardan tüm unsurlarıyla, iş birlikçi uyuyan hücreleriyle birlilte üzerimize çullanıyor...

... Kendi ekolünden yetiştirdiklerine, devşirdiklerinide koyarak geliyorlar. 

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ PAKETİ MADDELERİ 16 Nisan da Türk halkı tarafından oylanacak. Türk halkı bu fırsatı Osmanlının son yüz yılı ve 1938, 10 Kasımı sonrası ilk kez eline geçiriyor. 

Tek dişi kalmış canavar ve içerdeki havanesininn gözleri öylesine dönmüş ki, onların alışık olmadıkları bir farkındalığı MİLLİ İRADE olarak Türk halkından gördüklerinde daha düne kadar zil çalan etekleri bu sefer cayır cayır tutuşmuş durumda.

Başında da belirttiğim gibi; OPERASYON ÜZERİNE OPERASYON ÇEKİYORLAR. İş birlikçileri ve yüz yıllık içimizdeki uzantılarıyla birlikte Türk halkının hala daha onların salaldıkları çan sesinin peşinden gideceklerini umarak planlar, senaryolar, kurgular peşindeler.

Ylanlarına yalan ekleyerek halkın üzerine geliyorlar. 16 Nisan öncesi köpüren ağızlarından saçtıkları YALAN SALYALARININ ve asılsız iddialarının boyutları, sınırları yok. 

ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ PAKETİ MADDELERİ ortada, Meclisten geçtiği biçimiyle her yerde açık biçimde yer alırken. bu maddeleri kendi ürettikleri ucube senaryolar, korku filmlerine taş çıkartacak sahnelerle halka empoze etmeye çalışıyorlar. Olduğu biçimi üzerinden eleştirenlere sözümüz olmaz, olamaz. Katılmayan, haklı gerekçelerini ortaya koyarak geneli üzerinden ve içeriği bakımından usül yönüyle tartışmaya açmak, eleştirmek başka bir şey; şahıslar üzerinden TÜRK HALKININ GELECEĞİNİN ÜZERİNDEKİ VESAYETİN DEVAM ETMESİ ADINA, elin ALMANI, AVUSTURYALISI, HOLLANDALISI, AMERİKALISI ile aynı ağızdan konuşarak basiretsizce sözde '' eleştirme '' adına onların emellerine hizmet etmek ayrı bir şey.

Mütareke yıllarını hatırlatmıyor mu? 

Bu mihrakların REFERANDUM öncesi Türk halkı üzerindeki YALANLARINI yarın 10 başlık üzerinde ele alacağız. ANAYASA MADDELERİ üzerinden ürettikleri YALANLARIN  tümünü ve GERÇEKLERİNİ yarınki yazımızda ortaya koyalım.

CUMHURİYET ELDEN Mİ GİDİYOR...

PADİŞAHLIK MI GELİYOR...

TÜM KANUNLARI CUMHURBAŞKANI MI YAPACAK...

CUMHURBAŞKANI MECLİSİ İSTEDİĞİ GİBİ FESH EDEBİLECEK Mİ...

YARGI TEKELE Mİ ALINIYOR...

CUMHURBAŞKANI YARGILANAMIYOR MU...

CUMHURBAŞKANI ANAYASA MAHKEMESİNİN TÜM ÜYELERİNİ KENDİSİ Mİ ATAYACAK...

YASAMA, YÜRÜTME VE YARGI TEK ADAMA MI BAĞLANIYOR...

BAŞKANLIK BABADAN OĞULA MI GEÇECEK...

BAŞKAN İSTERSE, ÜLKEYİ EYALETLERE BÖLEBİLİR Mİ...

İşte bu 10 başlığı ANAYASA DEĞİŞİKLİK PAKETİNDEKİ haliyle ele alalım. Bnlar Türk halkına TEK DİŞİ KALMIŞLARIN yutturmaya çaşıltıkları. Bakalım GERÇEK neymiş!

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI