Kadir Albayrak'a Çekilen Siyasi Operasyonların Kokuşmuş Ayakları Arasında Sizde mi Varsınız?

Kadir Albayrak'a Çekilen Siyasi Operasyonların Kokuşmuş Ayakları Arasında Sizde mi Varsınız?

Ulaşım Daire Başkanlığı! Siz ulaştırma mı yoksa ULAŞTIRMA ''MA'' daire başkanlığımısınız?

Doğru tahmin ettiniz. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaşım Daire Başkanlığı'na soruyorum. Süleymanpaşa İlçe, kent içi ulaşımı arap saçı. Birde UKOME denilen diğer bir birim var ki, asli görevi ile uygulamaları arasındaki farkın sayısı alışık olunduğu üzere  ''7'' değil tam ''777'' fark var. İç içe geçmiş iki ayrı birim.

Ulaşım Daire Başkanlığı ile UKOME Ayrı (T)el(Y)e(r) lerden ÇALIYORLAR!...

Tuttunmuşsunuz bir MASTER PLAN dır gidiyor. 

Tamam sizden önce hazırlatılmış, siz geldiğinizde bu planı masanızın üzerinde buldunuz. Ama bu MASTER PLAN kutsal emirler içermediğine göre, neden bunun üzerinde günün gerçeklerine ve ihtiyaçlarına göre  gerekli değişikliklere gidilmiyor?

Bu MASTER PLAN ne menem bir şeymiş. Plan falan değil bu. Halka zulüm, çile, işkenceden başka hiç bir şey getirmiyor. 

Alt yapı tamamlanmadan, gerekli çalışmalar sonlandırılmadan bu planı neden uygulamaya soktunuz? Ne aceleniz vardı?  Bu MASTER PLAN size başka, başka uygulamalar sayesinde yine başka, başka işlerin yollarını açmış olmasın! Öyle ya, alt yapı tamamlanmamış, şehir içi şantiye halindeyken bu MASTER PLAN aceleyle neden uygulamaya konur ki? YANGINDAN MAL MI KAÇIRIYORSUNUZ!

Yoksa sizde mi; Kadir Albayrak'a inceden inceye OPERASYON ÇEKEN! o cenahtansınız?

Kale içten fethedilir! Ama, kale içten yıkılırsa, kaleyi kim eline geçirirse geçirsin sadece ve sadece enkaz elde etmiş olur.

Biz yine ''ULAŞTIRMAYA!'' dönelim. Zira, Kadir Albayrak'a kendi partisi içinden ve DARÜLACEZE'nin kapısından alıp getirdiği, bazı NANKÖRLER tarafından inceden inceye planlanan hatta bazıları uygulamaya konulan OPERASYONLARLA ilgili bilgilerimizi paylaşmaya devam edeceğiz!

Ulaşım Daire Başkanlığı! İl genelinde uygulamalarınızdan şikayetçi olan bin, on bin, yüz bin kişi var!

DİKKAT!

Bu memnuniyetsizlikler sadece normal vatandaşın günlük şehir içi ulaşımı esnasında yaşadıkları olumsuzluklardan çok daha farklı MEMNUNİYETSİZLİKLER. 

Süleymanpaşa'da bir tane DELİ VAR! Diğer ahaliyi onunla karıştırıp burası nasılsa '' deli '' dolu;  burayı TIMARHANEYE çevirelim diye düşündüğünüz çok iyi anlaşaılıyor. Ancak şikayetlerin boyutu çak daha farklı noktalarda yoğunlaşıyor. İl genelindeki genel şikayetler birikiyor.Taksicisinden, dolmuşçusuna, halk otobüsü işletmecilerine kadar uzanan bir dolu MEMNUNİYETSİZLİKLERDEN  söz ediyoruz.

Bunları yakın zamanda köşe yazılarımızda ve haber bloklarımızda kamuoyu ile paylaştığımızda umarım her birisi için sizlerinde önemli açıklamalrınız, cevaplarınız olacaktır.

Asli görevinizin; ULAŞIM olduğunu unuttuğunuz GÖRÜLÜYOR!

Siz Ulaşım Daire Başkanlığısınız; ULAŞMA! DAİRE BAŞKANLIĞI DEĞİLSİNİZ...

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI