Kim korkar hain kurttan...

Kim korkar hain kurttan...

Bu işte bir iş var!

Hollanda neredeyse en geniş çaplı ticari yatırımlarının bulunduğu Türkiye ile ilişkilerini bir kaç gün içinde bu derece ve yoktan nedenlerle alt üst etmeye CESARET edemez. Kaldı ki bu biçimde;... KRALİÇE! yeni bir tezghın içinde. Yakın, çok yakın zamanda işin aslı astarı ortaya çıkar.

 Almanya o sert çıkışını neden sürdürmüyor da Hollanda tetikçi olarak kullanılıyor? En müsait figüran Hollanda. Çarşamba günü seçimler var ve FAŞİSTLER burun farkıyla mevcut liberal iktidara karşı en yakın tehdit. Hal böyle olunca  ballı lokma tatlısı oldu.

Sıklıkla yazar, söyler, dile getiririm... ''haberleri ve gelişmeleri zaman, zaman tersinden ele almakta fayda vardır.'' KARARGAH RAHATSIZ. manşetinin üzerine bu Avrupa'da meydana gelen '' gündem '' sayesinde EVET oylarındaki artış yüzdesini tahmin edebilirmiyiz? Bana göre en az % 3...

... Ah, KILIÇDAROĞLU ah! Yine bir kayıktan inip, başka bir kayığın içine atladın. 15 Temmuz akşamı kaçırdığın trene kayıkla yetişmeye çalışıyorsun ama tren çoktan kaçtı.Neden mi kayık; Onun nedeni ni de Türkiye'de SOLCULUĞU ENDÜSTRİ haline sokanlardan sormak lazım. İçeriksiz ve yarım yamalak, derme çatma solculukla, Atatürkçülük peşinde koşanların vermesi gereken o kadar çok yanıt var ki, İçindeki ULUUSALCILARI başta DENİZ BAYKAL olmak üzere tasviye eden yapı KILIÇDAROĞLU'nu yerleştirecek yer bulamaz hale geldi. 

Korkunun ve endişenin nedeni çok açık...  Darbelerin ardından zaman zaman, ucundan, kenarından koalisyonlarda yer alabilen CHP bu sistemle ve aldığı oy yüzdeleriyle asla koalisyonlarda dahi yer alamayacağını biliyor. O endişenin hezeyanı ile hiç hakim olmadığı, olamadığı ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ PAKETİ MADDELERİ üzerinde halka sürekli yanlış hatta kökten '' saptırmalarla '' süslenmiş şeyleri empoze etmekle sonuç alabilecceğinin hayalinin peşnde.

Cumhuriyet elden gidiyor!  Padişahlık geliyor!  Başkanlık babadan oğula geçecek!  Cumhurbaşkanı yargılanamayacak!  Cumhurbaşkanı meclisi istediği zaman fesh edebilecek!  Tüm kanunları Cumhurbaşkanı yapacak!  Cumhurbaşkanı Anayasa Mahkemesinin tüm üyelerini kendisi atayacak! v.b gibi LAKIRDILAR  ne halkın gözünü korkutmaya ne de EVET mi HAYIR mı ikilemindeki insanları yönlendirmeye yeterli argümanlar değiller. Çok daha somut, çok daha ciddi eleştiriler ve karşı oluşun gerçek nedenleriyle halkın karşısına çıklması gerekiyordu.

Öcücülük yapmakla, seni öcüye veririm, öcü geliyor... Türk halkı bunlardan korkmuyor. 15 Temmuz akşamaı TANKLARA KAFA ATAN, F-16 LARA TAŞLA SALDIRAN bu halk öcüyle korkutulamaz. Siz öncelikle kendi içinizdeki ÖCÜLERDEN ne zaman ve nasıl kurtulacaksınız esas onu düşünün...

... ENDÜSTRİ haline getirdiğiniz SOL can çekişiyor! İçinize sızmalarına göz yumduğunuz hatta yaka paça içinize dahil ettiğinin HAİN KURTLAR sizi korkutmuyorlar mı?  Biri PKK nın diğeri DHKP-C nin içinizdeki sesi, eli, kolu olmuş farkında değilmisiniz? Ama Türk halkı her şeyin farkında...

... İşte o nedenle; KİM KORKAR HAİN KURTTAN!

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor