15 Temmuz akşamı söz konusu olanla teferruat olan neydi?

15 Temmuz akşamı söz konusu olanla teferruat olan neydi?

Sayıları üçü, beşi geçmeyen SOYTARI şakrabanlık ederek HALK üzerinden itibar devşirmenin peşinde düşmüşler. Yaltaklandıkları yerler belli olan bu SOYTARILAR, on yıllardır basma kalıp ezberletilen, gerçeklerle uzaktan yakından alakası olmayan sözüm ona tarih diye sadece ezberden ibaret bir sürü HURAFE sayesinde beyinleri yıkanmış kitleler üzerindeki uyuşturucu etkilerin devamı için çırpınmaya devam ediyorlar.

Bu SOYTARILARIN köklerine, kökenlerine baktığınız zaman bunların nerelerden geldiklerini, hangi SİYONİST! mihraklara hizmet ettiklerini çok iyi görebiliyorsunuz. 

Yüz yıllar öncesinden içlerindeki kinlerini, hırslarını nesilden nesile aktararak geldikleri ortada olan bu SOYTARILAR dün vardılar, bu gün yine varlar, yarın da var olacaklar. Her zman HAİN, her zaman SİNSİ, her zaman ASALAK, her zaman SOYTARI olarak varlıklarını devam ettirecekler.

HAİNLER; Onlara kapılarını, kucakalrını açan, onları hor görmeyen, imtiyazlarla serbest ticaret yapmalarına göz yuman OSMANLIYA İHANET ettiler.

SİNSİLER; İçten pazarlıklı oldukları dünyaca bilinir. El, avuç ovuşturarak, el pençe sustada bekleyerek, yerlere kadar eğilerek karşılayıp uğurlarlar, sırıtık ifadeleri yüzlerinden hiç eksik olmaz. Karşılığı ise her zaman fettanlık, sürekli kazıklama, devamlı arkadan vuranların teşvikçisi olmakla ünlüdürler. Tökezlemineiz için fırsat kollamazlar, sizi tökezletecek taşı ayağınızın dibine onlar yerleştirirler.

ASALAKTIRLAR; Tefecilik başlıca işleridir. Stokçulukta, karaborsacılıkta üzerlerine yoktur. En düşkün anınızda birden bire karşınıza çıkarlar ve o SİNSİ halleriyle ASALAKLIKLARINI bir araya getirerek son damla kanınızı emebilmek için an kollarlar.

SOYTARILAR; HAN, SİNSİ, ASALAK hallerini gizleyebilmek için girmeyecekleri kılık, bürünmeyecekleri hal yoktur. Bazen gazeteci, bazen tiyatrocu, bazen sanatçı genellikle de iş adamı olarak karşınııza çıkıp türlü şakrabanlıklar ederler, karşınızda taklalar atarlar, aşağlamalarınıza göz yumar taktiği yaparlar. Yüzsüz, hayasız, onursuz, şerefsiz görünmek onların taktikleridir. 

Bugünlerde bunların en ünlü SOYTARILARINDAN birisi ile ilgili şahit olduğum bir olayı(yetkili birisinin anı anına bana aktardığına itibarla) bende sizlere aktarmak istiyorum. Bakın görün ki, bunların ne kadar samimiyetsiz olduklarına en iyi örneklerden birisidir bu bana aktarılan.

Tekirdağ Kiraz Festivali organize ediliyor. Yetkilinin odasında çay içiyorum. Bir telefon görüşmesinin ardından bana dönerek. Şaşkın, hayretler içinde ve birazda üzüntülü bir halle; İnanılır gibi değil. Bu konuştuğum kişiyi çok iyi tanıyorsun. Türkiye tanıyor. Adını söylemiyecem ama kendisi iyi bir '' DARBUKATÖRDÜR '' adama bak yahu, kiraz festivali için bir gece konuk edelim dedik istediği para 50 bin lira. Bu adam her gün bize ahkam kesen herif. Çok dediğimizde de ; Ne olacak CHP belediyesi işte bize vermez ama başkalarına yağdırır. Klasik CHP li kafası. Yok kardeşim 50 bini verirseniz geliriz yoksa bakın başınızın çağresine dedi...

işte bu telefonun diğer ucundaki SOYTARILARIN AĞA BABALARINDAN!.Yetkilinin dediği gibi, Her gün ahkam kesiyor. Ağızı bozuk, toplumun karşısında uygunsuz, sinkaflı lafları pervasızca dilegetirmesiyle yalakalıklarını tavan yaptıran BAŞ SOYTARI!...

... Paranın gözü kör olsun. Ne insanlık, ne adamlık, ne ideal, ne ideoloji, ne ilke, ne karakter, ne namus, ne şeref hiç bir değer bu lanet şeyin önüne geçemiyor. Çok az bir ''ÇOĞUNLUĞU!'' TENZİ EDEREK BUNU SÖYLEDİĞİMİ BELİRTMEK İSTERİM.

Hal böyle değerli okuucular... 

Bu SOYTARILAR, HAN, SİNSİ, ASALAKLAR her türlü duygumuzu, ihtiyacımızı, biizm için en önemli değer yargılarımızı sömürerek, hortumlayarak yüz yılardır sürdürdükleri, nesilden nesile aktardıkları kinleri sayesinde varlıklarını devam ettiriyorlar.

Atatürk sevgimizi, bağımızı, ekonomik dengelerimizi, dini inançlarımızı, vatan sevgimizi, bayrak tutkumuzu, ahlaki değerlerimizi, aile yapımızı, eğitim sistemimizi, gıda dengelerimizi aklımııza gelen gelmeyen her şeyimizi önce yozlaştırarak ardından ele geçirip yöneterek bizleri birer moron haline getirmek bunların başlıca hedefleri!

Bunların yaratmaya çalıştıkları algılara, yönlendirmelerine, akıl oyunlarına, bizden fazla bizdenci görünmelerine, el pençe karşılamalarına, toplumsal çapta verdikleri her türlü '' gaza'', aşılamaya çalıştıkları sen ben kavgasıyla bizi birbirimize düşürme çabalarına ALDANMAYALIM, KANMAYALIM bunlar BİZ DEĞİLLER. bunlar BİZDEN değiller. ..

... bunlar; SİYONİSTLER, bunlar YAHUDİ değiller! Bunlar SİYONİSZMİN UŞAKLARI. Bunlar KRALİÇENİN BESLEMELERİ. Bunların içinde kaynayan yüzlerce yıllık TÜRK KİNİ ile yanıp tutuşan içimizdeki YILANLAR, ÇIYANLAR...

Bunlar ki, 15 Temmuz akşamı, MUSTAFA KEMAL'in ASKERLERİNE; Evlerinizden çıkmayın. Sokaklara çıkmayın, sessiz bekleyişinizi sürdürün. Sokaklarda yer almayın talimatlarını verdirtenlerdir. O, MUSTAFA KEMAL ki; Askerine, ÖLMEYİ EMREDECEK KADAR MİLLETİNE GÜVENEN BİR KOMUTANDIR...

SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR... 15 Temmuz akşamı söz konusu olan neydi? Ama o saatlerde TEFERRUATLARI düşünen, TEFERRUATLARIN kaygısını yaşayanlar ATATÜRK'ÜN ASKERLERİNİ EVLERİNE HAPSETMEYE YELTENDİLER!

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI