3 Sarışın Kadın ve 1 Sarışın Adam...

3 Sarışın Kadın ve 1 Sarışın Adam...

Bu konuyu DERİN GÜNDEM'de paylaşmak istememe rağmen biriken konuların çokluğu bunu yazımda paylaşmamı kaçınılmaz kıldı.

3  SARIŞIN KADIN ve 1 SARIŞIN ADAM! Planları, tezgahları açığa çıktığı için, stratejilerine ara vermek ve yeni taktikler geliştirmeye mecbur kaldılar.

100 yıllık planın sonuna gelindiğinde, yeni bir yüz yıllık planı çoktan hazırlamış olan BATI 2023 e kadar bu planlarının alt üst olacağını fark ettiği anda stratejilerine ara vermek ve sadece lokal taktikler üzerinden ilerlemeye karar verdiler. Bunların hazırda beklettikleri ve 2023 de uygulamaya koyacakları yeni yüz yıllık PLANIN adı... YENİ LOZAN...

... 2023 e kadar silkelenmiş bir Türkiye! 2023 ün eşiğinde iç kargaşalardan bunalmış, ama DARBE ama SAVAŞ tehlikesi ile bunaltılmış Türk halkı! işte stratejilerinin ilk ayağı buydu. Yüz yıl süren ve kendi ekolleri ile nefes aldırmadıkları Türkiye yeni bir yüz yılın eşiğinde nefesini kendine yyeteceği kadar tüketmeli ve DERİN NEFESİ hiç bir şekilde ciğerlerine çekmemeliydi!... YENİ LOZAN YÜZ YILI öncesinde gerekli olan tek şey, ÖTEKİ SEVR'den başka bir şey değildi.

Hiç beklemedikleri biçimde gelişen bir kaç olay sonrası anladılar ki, DERİN TÜRK DEVLETİ bunların planlarını çoktan anlamış, çözmüş ve karşı atak planını geliştirmişti...Hatta DERİN TÜRKİYE bu planını uygulamaya geçirirken onların planlarını da başlarına TERS GEÇİRMEYİ İHMAL ETMİYORDU!.

3 SARIŞIN KADIN ve 1 SARIŞIN ADAM  dedik!... Bu kadınların tahtında KRALİÇE her zamanki yerinde. ALMAN ŞANSÖLYESİ ve majestesinin emrindeki İNGİLTERE BAŞBAKANI... bu üç SARIŞIN KADINA eşlik eden bir de SARIŞIN ADAM! ABD nin çiçeği burnunda BAŞKANI.

Bu sarışnların planlarını açık eden hatta tersinden KAFALARINA geçiren DERİN TÜRK DEVLETİ dedik... Evet bu dörtlünün karşısında, onların gözden kaçırdıkları yegane unsur vardı...

 BOZOKLAR, OĞUZ TÜRKLERİ UYANMIŞLARDI!

BOZOKLARIN uyanışını fark eden KRALİÇE, telaşla o bahsettiğimiz, stratejisinden vaz geçmek zorunda kalışını taktiklerle devam ettirmek üzere kolları sıvamış haliyle; diğer SARIŞIN KADINI, başbakanını ANKARA'ya yolladı. Arkanızdayız, sizi destekliyoruz mesajını açıkça ERDOĞAN'a ulaştıran MAJESTE taktiksel ataklarını sürdürmeyi HOLLANDA  üzerinden devam ettiriyor. İyi ama MAJESTE neden böyle bir şeye gerek duysun ki? Anladı, gördü... ERDOĞAN, ÖLECEKSEM AYAKTA ÖLÜRÜM! diyor.

ERDOĞAN'ın bu kararlılığına BAHÇELİ'de omuz verdiğinde SARIŞINLARIN  kendileri için yakın ölçekte olmasa dahi gelecek hesaplarını kurtarabilmek ve en az zararla masada yer alabilmek için çareler tükenmişti... ve BOZOKLARIN BU MUHAREBEYİ KAZANDIKLARINI KABUL ETMEKTEN BAŞKA ÇARELERİ YOKTU!

3 SARIŞIN KADIN ve 1 SARIŞIN ADAMIN yeni dünya planları içinde yer alan 3 KUTUPLU DÜNYA DÜZENİ STRATEJİLERİNİN merkezinde yer vermeyi planladıkları TÜRKİYE ... kendi DÜNYA PLANINI ortaya koymaktan geri adım atmamaya kararlı olduğunda ısrarcı tavrını CESARET ve KARARLILIKLA sürdürüyor.

EN DERİN NOKTA... DİKKAT!

MAJESTELERİ KRALİÇE 'nin en yakın ADAMLARINDAN biri bu günlerde Ankara'ya gelecek!!!

Bu misafirin çantasında; SON BİR AYDIR ALTTAN ALTTAN DİLLENDİRİLEN, TOPLUMA ABA ALTINDAN SOPA MİSALİ AŞILANMAYA ÇALIŞILAN... YENİ BİR DARBE OLASILIĞI VE BUNUN HEVESLİLERİ İLE BUNLARA DESTEK VERENLERİN İSİM LİSTELERİ YER ALACAK! ...

... bugünlük bu kadar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor