BOZ KURT KURULAN TUZAKTAN KURTULMAYI DEĞİL ...

BOZ KURT KURULAN TUZAKTAN KURTULMAYI DEĞİL ...

"MEVZUBAHİS OLAN VATANSA, GERİSİ TEFERRUATTIR". Diyen ve bunu ilkilerinde hissederek, damarları patlarcasına içtenlikle söylemenin ötesinde HAYKIRAN! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sergilediği duruş üzerine geçtiğimiz ay yine buradan yazmıştım. Devlet Bey üzerinden ÜLKÜCÜLERİN duruşlarını ortaya koyduk o yazımızda.

Her ne pahasına olursa olsun, vatanın bekası uğruna katlanılması gereken her koşulda, her şeyi göze alarak, her bedeli ödemeye hazır dik durabilme ayrıcalığının tek ve yegane timsali olan ÜLKÜCÜ HAREKET ve onun lideri DEVLET BAHÇELİ ortaya öyle bir irade koymuştur ki üzerine söylenebilecek tek bir söz dahi bırakmamacasına haykırarak; "MEVZUBAHİS OLAN VATANsa, GERİSİ TEFERRUATTIR"

Ülkücüler; ''beyaz çoraplılardı'', ''mafya oldular'', ''faşist oldular'', ''katil oldular''... 

... ÜLKÜCÜLER! bunların hiç birisi olmadılar. Sadece ÜLKÜCÜ OLDULAR!. Şimdilerde bakıyoruz ki, zamanında ÜLKÜCÜLERE bu sıfatları '' reva görenler''de kabaran ÜLKÜCÜ KARDEŞLİĞİ dillerden düşmüyor.

Hiç kimse merak etmesin, telaş hiç etmesin. ÜLKÜCÜ, KARDEŞİNİN KİM OLDUĞUNU BİLDİĞİ GİBİ, KİM OLMADIĞINI ÇOK DAHA İYİ BİLİR! 

Bazılarınca hamaset gibi algılansa dahi; BOZ KURT TÖRESİNDE göz ardı edilmeyen bir gerçeklik vardır. BOZ KURTLAR KURULAN TUZAKTAN KURTULMAYI DEĞİL, TUZAĞI KURANLARDAN ALACAKLARI İNTİKAMI DÜŞÜNÜRLER!

16 Nisan öncesi hiç kimse ÜLKÜCÜLER üzerinden hesaaplara, kitaplara girmeye yeltenmesin. ÜLKÜCÜ HAREKETİN LİDERİ ORTAYA BİR İRADE KOYMUŞTUR. ÜLKÜCÜLER için gerisi TEFERRUATTIR!

FETÖ/PDY Denen hain örgüt ilk operasyonu ÜLKÜCÜ HAREKETE karşı çekmiştir. 1990 lı yılların ilk yarısında giriştikleri bu saldırıda kısmen başarılı oldukları gerçeğini göz ardı etmemek gerekli. Ancak yine BOZKURT TÖRESİ devreye girmiş ve bu operasyonların önüne set çekmiştir. Yine bitleri kanlanan bu hainler kaldıkları yerden daha da şımarmış ve azmış olarak operasyonlarına devam etmeye yeltenmişler ve ÜLKÜCÜ HAREKET içinde karşılık bulma adına girişmedikleri ŞEREFSİZCE! oyun, düzen bırakmamışlardır. 

15 Temmuz akşamından çıkartılması gereken sayısız DESTANLARDAN birisi belkide en önemlisi o akşam MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ortaya koyduğu iradedir. Devlet bey; Neyin mevzubahis olduğunu ve nelerin teferruat olduğunu açıkça dünyaya haykırmıştır.

Daha düne kadar ÜLKÜCÜLERİ yakışıksız sıfatlarla tarif edenler bu gün çıkıp riyakarca ''YALTAKLANMALARINA'' ve ÜLKÜCÜ HAREKETİN kılcal damarlarına, sinir uçlarına dokunmaya yeltenmelerine son versinler. O lokma boğazlarında kalır!

Siyasetmiş, koltukmuş, güçmüş, oymuş, buymuş, para, pul, şan, şöhret alın hepsi sizin olsun. TIKSIRINCAYA KADAR YİYEBİLİRSİNİZ!

Dün neyse bu gün aynısı, yarın yine aynısı olacak!

ÜLKÜCÜ için; "MEVZUBAHİS OLAN VATANSA, GERİSİ TEFERRUATTIR"

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor