KRALİÇE, KOÇU KURBAN ETTİRMEZ. AK PARTİ İÇİNDEKİ FAY HATLARININ KIRILMASINI BEKLİYORLAR...

KRALİÇE, KOÇU KURBAN ETTİRMEZ. AK PARTİ İÇİNDEKİ FAY HATLARININ KIRILMASINI BEKLİYORLAR...

16 Nisan gününe dek olabilecekleri herkes ya tahmin edebiliyor ya ön görebiliyor. Ancak 17 hatta 16 Nisan akşamını merak eden veya öngören kim var?

Hani şu darbe çığırtkanlığı yapanlar, yeni darbeden ''KARARGAHIN MEMNUNİYETSİZLİĞİNDEN'' dem vuranlar! 16 Nisan sonrası başınıza geleceklerden haberdasınız ve o gelecekleri engellemek için türlü taklalar attığınızı herkes biliyor.

Kesinlikle KOÇ! kurban edilmeyecek. KRALİÇE, KOÇUNU kurban ettirmez. Ama ne var ki, DOĞAN için 16 Nisan sonrası gök yüzü artık eskisi kadar güvenilir olmayacak.

Referandumun ardından AK Parti kadrolarında çözülmeye varan ayrışmlar olacağı yönündeki öngörüler var. AK Parti içinde FAY HATLARININ oldukça gergin olduğu ve bu gerginliğin bir hatta bir kaç noktada kırılmasının söz konusu olduğu yönüne değerlendirmeler yapılmaya başlandı. BEKLENTİ BU YÖNDE... Bunu bekleyen, öngören hatta umanlar kimler?

İlk defa öğreneceğiniz kesin olmayan ama bir yerlerde tüten duman işaretlerinden edindiğimiz bir konuyu ilk kez paylaşıyorum. Herkes belki bunu yine ilk kez benim yazımda okuyarak öğrenecek. Kesin bilgi olmasa dahi bu yönde bir düşüncenin, teşviğin, teklifin adına ne derseniz deyin varlığını güvenilir yerlerden elde ettik.

16 Nisan sonrası veya REFERANDUM sonucuna göre; 

ALİ KOÇ, PARTİ KURABİLİR! Fenerbahçe'nin başkanlığı için adı geçen başarılı iş adamı ALİ KOÇ'un genel başkanı olacağı yeni bir siyasi parti Türk siyasetine dahil olabilir.

Bu kesin bilgi olmamakla birlikte bazı kulislerden elde ettiğimiz ve güvenilir kişilerden duyumlarımıza göre bu yönde bazı girişimler olduğu haberi sizleri ne kadar şaşırtır bilemem. Ne var ki yazımın başında da belirttiğim gibi; 16 Nisan saat 17:00 ye kadarını değil sonrasını, çok sonrasını düşünen, planlayan, tasarlayanlar var... 

Şimdilik bu uzunlukta kısa keselim ve gelişmeleri sizler için araştırmaya, analiz etmeye sizlere ulaştırabilmek adına gece, gündüz çalışmaya devam edelim.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor