DİKKAT!

DİKKAT!

Avrupa'nın köhne yapısını yönetenleri gördük. Papa'nın eteklerinin altına sığındıkları o fotoğraf bizim için ibret! belgesi olmalı. Yüz yıllardır sürdürdükleri geleneklerinden vaz geçmediklerine bir kez daha şahit edildik Bize öyle bir mesaj verdiler ki; Siz Türkler, anlamıyorsunuz, kendi kendinize bunu idrak edemiyorsunuz ve bize yapacak bir şey bırakmadınız. 1096 ve 2017 aradaki geçen yüz yılları hesaplayın. İşte biz yine başladığımız noktadayız ve siz hala bunun farkında değilsiniz.Bu fotoğraf bunun BELGESİDİR. dediler.

HAÇLI SEFERLERİ bitti zannedenlerin gözlerine soktukları bu fotoğrafta yer alan ülke liderlerine iyi baktınız mı? baktıysanız ne gördünüz? HAÇLI BİRLİĞİ! Görememiş olanlara hatırlatma olsun.

Siyasi, iktisadi, sosyal, kültürel, ekonomik hatta spor, sanat aklınıza gelecek her şeyle saldırıyorlar. Büyük çok büyük bir saldırı altındayız. Türkiye olarak büyük bir kale düşünün. Bu kale HAÇLI ORDULARINCA muhasara altına, kuşatma altına alınmış. Hatta en az 150 yıllık muhasara tamamlanmış, sıra TARUZA geldi ve  şimdi TARUZA geçtiler. 

Bunun karşılığı olarak biz; köhne, bağnaz statükoculuktan ödün vermeden klasik sen, ben çekişmesinin girdabı içinde kendi kendimzle didişiyoruz. 

Yerimizde saydırıyorlar. İLERİ MARŞ! emrini bir türlü verdirmiyorlar. Bu emri vereceğini hissettikleri liderleri bir biçimde yok ediyorlar.

Atatürk, Menderes, Özal HAÇLILARIN hedefi olmadılar mı? 

Dikkat! Köhne Avrupa birleşti. gelişemiyorlar, ilerleyemiyrlar, olmayan kaynaklarını tükettiler, nüfusları bitti, soyları kuruma tehlikesiyle karşı karlıya. İlk haçlı seferlerinde olduğu gibi çareyi yine bir arada, birlikte olmakta gördüler ve yine ilk seferlerinde olduğu gibi PAPA'nın etekleri altında toplandılar.

Hedef TÜRKİYE ve TÜRKLER!

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor