Zarfın üzerindeki adres kısmına ABAZA BAŞKANLAR PAŞA yazın verin postaya...

Zarfın üzerindeki adres kısmına ABAZA BAŞKANLAR PAŞA yazın verin postaya...

Başkanları yellenirde, yardımcıları def-i hacet etmezler mi? Biz bu dizi yayına girmeden daha çekim aşamasındayken boşuna mı yazdık? TEKİRDAĞ'DA MUHTEŞEM 5 YIL! ... yazımıza bu başlığı boşuna mı attık? O başka bir alemi anlatıyordu ama senaryo gittikçe daha da değişik karakterlerle zenginleştirildikçe çirkin hal almaya başladı. Tekirdağ'da Muhteşem 5 yıl yazımızla karıştırılmasın.

Sadrazamlar değişiyorlar, vazirler de değişiyor. Sadrazamların kelleleri gidedursun, vezirler ardı ardına değişe dursun çark işlemeye devam ediyor. KÖR TUTTUĞUNU ÖPÜYOR! 

Siyaset yazarız, toplumsal hassasiyetlere dikkat çekeriz, ülke, dünya meselelerini inceler, analiz eder ve okuyucularımıza bu analizlerimizden elde ettiklerimizi yansıtırız. Bazen tavsiye, bazen tembih, zaman zman uuyarı arada sırada da haddimizi aşmadan yol göstermeye acizane ışık tutmaya gayret ederiz. BİZİ MEŞGUL ETTİKLERİ İŞLERE BAKIN! 

BAŞKANLARI AYRI BİR ALEM, YARDIMCISI BAŞKA, MÜDÜRLERİ DESEN O TÜRKÜ BAR SENİN BU TATİL BELDESİ AVŞA ADASI BENİM... Koluna bir ''çalışanı'' takan  orda burda çalsız sazlar söylesin kızlar ne güzel memleket. Osmanlı'da sadrazamlara, paşalara takılan lakaplar vardır ya... buradakilerin neredeyse alayının tek bir lakapları, tek bir anıldıkları laapları var. ABAZA falan filan başkan. Arkadaş nasıl bir araya geldiniz? Kara mayınını da geçtik, TORPİDO gibiymişsiniz  siz... değil yanınıza gelmek, önünüzden geçilmez.  

Burası neresi mi? 

ABAZA BAŞKAN PAŞA derseniz hemen sizi önüne götürürler. Yeni adıyla; ABAZA  BAŞKANLAR PAŞA olarak anılmaya başlanacak. Dilekçe veya şikayetlerinizi yazıp içine koyduğunuz zarfın üzerine; ABAZA BAŞKANLAR PAŞA yazın isterseniz Avusturalyadan postaya verin o zarf yerini mutlaka bulur, hiç şüpheniz olmasın.

Oysa bu gün çok farklı bir konuyla güne başlayacaktık. Kısmet yarınaymış. Bu da toplumsal bir olay sayılır. O nedenle bu günün konusu yaptık. Allah sonumuzu hayırlı kılsın.

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI