İzmir ve İzmir Marşı Üzerinden ...

İzmir ve İzmir Marşı Üzerinden ...

Kılıçdaroğlu gündemi nasıl değiştireceğini bilemeden, 15 Temmuz ile ilgili olarak öylesine bir söylem ortaya attı ki, her nedense NİYETİNİ ANLAMAK her zamanki gibi  mümkün değil.

Kılıçdaroğlu'nun ardından Konya Milletvekili, KULAĞINA BİR YERLERDEN çalıınmış olan ayrı bir densizce söz sarfetti. EVET çıkması halinde, EVETÇİLERİ İZMİR'DEN DENİZE DÖKERLERMİŞ! Akla bakın, mantığa bakın, yaklaşıma bakın. Bu sözü sarfeden zihniyeti hiç bir yönü ile ele almaya gerek bile yok.

İZMİR! Geçtiğimiz ay yazmıştım. programlarımda altını özellikle çizmiştim. İZMİR'E DİKKAT!

İzmir marşıyla başlatılacak gezi benzeri bir haraketin geliştirilmeye, oluşturulmaya çalışıldığından söz etmiştim. hala daha etmeye devam ediyorum. 

İzmir marşı eşliğinde, İzmir'e doğru bir muhalif yürüyüş planlandığını, o güne dek İzmir marşının dillere dolanmasına ön ayak olunacağını ve İzmir üzerinden değişik planlamaların başlatıldığının altını özellikle çizmiştim. 

Referandum sonrası bu tür bir girişime yönelik devletin gerekli yerleri kesinlikle bilgi sahibidirler. vatandaşlarımızın bu tür bir girişime yönelik duyarlı olmaları ve bu türden bir girişim karşısında hiç bir tahrik ve kışkırtmaya, teşviklere yönelmemelerini sağlamak çok önemli. 

İzmir ve İzmir marşı üzerinden başlatılan, yeltenilen her türlü etkinliğe ve girişime karşı son derece duyarlı olunması gerekiyor.

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor