HAÇLILAR ve  HAİNLER HAKLISINIZ. TÜRKLERDE ADAM BİTMEZ.

HAÇLILAR ve HAİNLER HAKLISINIZ. TÜRKLERDE ADAM BİTMEZ.

Dünya değişiyor. Ülkeler hatta kıtalar arasında sınırlar değişiyor. Dünyanın düzen koyucuları yeni oluşumlar, yeni paylaşımlar için masayı kurmuşlar ve başına üşüşmüşler. ...

... Amerika, Rusya ortak müştereklerinde ne güzel anlaşıyorlar. Amerikan donanması, Akdeniz'den Esad'ın askeri üstlerine füze yağdırıyor. Ardı ardına 59 füzeyi ateşliyor ve o üstlerden ertesi sabah tekrar uçaklar kalkabiliyorlar, muhalliflere saldırabiliyorlar. Kaldı ki Esad'ın elinde Rus S300 ve S400 savunma füzeleri varken, Amerikan donanmasının kendi üstlerini vurmasını alık alık bekledi öyle mi? S300 ve 400 ler 500 km de gelen düşman füzelerini havada imha edebilir güçteyken üzerlerine 59 Amerikan füzesinin yağmasını beklediler! 

Avrupa'lı liderler ne yaptılar? Ortodoks, Katolik, Protestan demeden soluğu Papa'nın eteklerinin dibinde aldılar. Amaçları ne? Daha doğrusu, onları eteklerinin dibinde toparlayanın! amacı ne? 

Bir olup Türkiye'de yapılacak ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ ve CUMHURBAŞKANIĞI SİSTEMİ ile neden bu derece yakından ilgileniyorlar? Hezeyanlarının, telaşlarının, öfkelenmelerinin, karşı duruşlarının, onaların rahatsız oldukları neden veya nedenler neler olabilir? 

* Bir sabah uyanıldığında '' tek adamın'' bütün halkın mallarına el koyabileceği endişesi mi?

* Bir sabah uuyanıldığında '' tek adamın '' bütün iş yerlerini kapattım diyebileceği korkusu mu?

* Bir sabah uyanıldığında  '' tek adamın '' torunumu yardımcım ilan ettim diyebileceği mi?

Geçmişten, ama epey bir geçmişten bu yana bu HAÇLI! birliğinin amacı, iddiası, gayesi, savaşı ne derseniz deyin ancak bunların emelleri hakkındaki bilgilerinizi tazeleyerek düşünün. 

Kıyamet ne zaman koptu? DÜNYA 5 TEN BÜYÜKTÜR! İşte bu söz HAÇLILARI çileden çıkartmaya yetti ve arttı. 

Zaten keskin çizgilerle, köşelerle belirledikleri rasyonel kafa yapılarıyla birlikte sembolleri olan HAÇ! gibi, köşeli ve keskin sadece akla dayalı ki o akıl onlar için şahsi çıkardan başka hiç bir şeyi ifade etmez ve kabul etmez. O çerçevedeki binlerce yıllık gayeleri için tek bir cümle ile telaşlandılar. 

EYVAH! dediler...

... onların bu EYVAH! yakarışlarına şimdi biz kendi içimizden neden yarenlik ediyoruz ki? Onların bu telaşlarının değirmenine neden su taşıyoruz? HAÇLI! telaşlanmasa, korkmasa, ürkmese bizim iç meselemizle neden bu derece ilgilensin ve neredeyse '' ANAMUHALEFETTEN! '' bile daha keskin duruş sergilesin? 

Anlıyorum. HAÇLILARI ve onların yardakçısı PKK ve FETÖ gibi hainleri endişelendiren '' TEK ADAM ''! 

Öyle bir ADAM! ;... HAÇLILARI, HAİNLERİ, DÜŞMANLARI bu derece korkutan, ürküten, endişelendiren, akıllarını başlarından alabilen, Tek bir TÜRK ADAMI ÇIKMIŞSA, TEK BİR TÜRK ADAMI BUNLARIN ALAYINA ARDINA MİLLETİNİN ÇOĞUNLUĞUNU ALARAK YİNE MİLLETİNE GÜVENEREK KAFA TUTABİLİYORSA... 19 MAYIS 1919 SABAHINDA SAMSUN'DA GÖRDÜKLERİ, BİZANSIN SURLARI ÖNÜNDE ANSIZIN GÖRDÜKLERİ MOHAÇ OVASINDA KARŞILAŞTIKLARI, MALAZGİRT OVASINDA, KUDÜS KAPILARINDA, ANADOLU BOZKIRLARINDA KARŞILAŞTIKLARI O ADAMLARI BUNLARA YENİDEN HATIRLATIP; AKILLARINI BAŞLARINDAN ALABİLİYORSA ...

...  GERİSİ TEFERRUATTIR!

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI