FATİH TEZCAN Dışında Hiç Bir İsim Bilmem, Tanımam...

FATİH TEZCAN Dışında Hiç Bir İsim Bilmem, Tanımam...

Allah iftiranın yakışanından korusun!

17, 25 Aralık  ve sonrasıbir yana 14 Temmuz sabahı FETÖcü kim var kim yoksa  onlarla bir arada olanlar, onlarla oturup kalkanlar, ticaret yapanlar, ( toto oynayanlar ) ya bunlar kazanırsa garanticiliği ile pozisyon belirleyenler ve dahi vakti zamanında -- '' yahu neden biz zamanında bunlara katılmadık ki, bizde malı götürelim! '' hayıflanmasındakiler ...

... şimdi ona buna FETÖ, FETÖCÜ yakıştırması yapmanın peşindeler. Ellerinde yafta kimin boynuna asalım arayışındalar. ESKİ DEFTERLERİ KARIŞTIRIYORLAR, kim bana zamanında ters yapmıştı, bana yanlış yapmıştı?

İş çevrelerinde, basın camiasında, sosyal hayaın içinde, siyasi hesaplaşmalarda neresi aklınıza gelirse, ellerinde BU FETÖCÜ! yaftası asacak boyun arıyorlar.

Kanallarında, başında bulundukları veya yer aldıkları yayın kuruluşlarında, Fettullahçı birsini yayına çıkartmak, kurumda bir programda ağırlamak ve onu memnun edeek FETÖNÜN KIÇINI YLADIĞINI İSPATLAMAK İÇİN takla atanlar şimdi onlara eriştirilen tarih öncesi bir takım fotoğraflar, görüntüler ve bilmem nelerle İSPİYONCULUKlA, rövanş almanın peşindeler. 

Bu konuda tek bir isme kefil olabilirim. Türkiye'de ve dünyada FETÖ üzerine gidebilen, hainliklerini, tehlikelerini, hesaplarını ve niyetlerini yüzlerine karşı haykırmış tek bir isim vardır. Takip ettiğim; hiç bir şey uğruna ne kendisini, ne yakınındakileri, ne inançlarını ne de değerlerini bunlara peşkeş çekmemiş tek bir isim. FATİH TEZCAN.

FATİH TEZCAN! dışında bir tek Allah'ın kulu yoktur ki; temizim, bunlarla hiç bir zaman, hiç bir koşulda yolumuz kesişmemiştir, bilmem, tanımam, karşıllarında eğilmedim, onların taleplerine yüz çevirdim diyebileceek tek bir kişi bulunmaz... Bu manada Tezcan'a '' iftiranın yakışanını '' dahi atamazsınız. Bu kendi yoluna çıkmış olanlar, TEZCAN'I o zamanlar kanallarına çıkartamıyorlardı, gazetelerinde yer vermiyorlardı.Yürekleri yetmiyordu.

Diğer aklınıza hengi isim geliyorsa, her kimse bir yerden, kenarından, köşesinden bunlara bulaşıklığı, merhabası! mutlaka vardır. Ama şimdi kalkmışlar bir çoğu ona buna FETÖCÜ YAFTASI asmaya yelteniyorlar. 

Daha düne kadar '' burnum hıyar '' diyen FETÖCÜ ye tuzluğu alıp bunlar yaldır yaldır koşuyorlardı.

Hiç bir asalağın yaftalamaya çalıştığı, yakıştırmaya çalıştığı iftiralara kulak asmayın, paye vermeyin. Argoda bir tabir vardır. BUNLAR KENDİ YOLLARINA ÇIKMIŞLAR. 

TÜRK DEVLETİ, İSTİHBARATI VE EMNİYETİ HERKESİ, KİMİN NE OLUP OLMADIĞINI ÇOK İYİ BİLİR, BİLİYOR. DEVLET TAVŞANI KAĞNI ARABASI İLE YAKALAR.

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
Basri Gültekin.     2017-04-20 Bence Feto nun iki ayrı dönemi var bunu herkes biliyor, fakat bu gün itibarile yorumlarını işine geldiği gibi yapıyor. Şöyle ki Gerçek yüzünün ortaya çıkmadan önceki ve çıktıktan sonraki dönem.Önceki dönem deki söylentiler özetle Türkiye yi bütün dünyaya tanıtıyor eğitime katkı yapıyor faydalı oluyor v.s. Yani iyi niyetle bakış dönemi. Gerçek yüzü ortaya çıktıktan sonra haala arkasından gidenler asıl Feto cu bunlardır. Feto cu geçinmeyipte darbe girişiminden çıkar umanlar da bellidir. Biraz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI