15 Nisan'da SOROS Büyükada'da     D İ K K A T!     KAOS PLANI İşledi Ama Tutmadı.

15 Nisan'da SOROS Büyükada'da D İ K K A T! KAOS PLANI İşledi Ama Tutmadı.

Plan kusursuz ve kusursuz olduğu kadar da mükemmeldi. Ama TUTMADI! 

CORC SOROS! 15 Nisan günü, Büyükada'da birileriyle toplantı üzerine toplantı yapıyor, dünyanın önde gelen yayın kuruluşlarının naklen yayın araçları ve muhabirleri meydanlardaki yerlerine konuşlanıyorlar. 

Plan tamam. 16 Nisan, saat 17'de açılmaya başlanacak sandıklarla birlikte KAOS PLANINA ilk start verilecek.

Malum sandıklarda ''GÖREVLİ'' olanlar hata yaptıklarının farkına varıyorlar. Zarfları mühürlemeyi ihmal etmiş olduklarını anlayıveriyorlar ama iş işten geçmiş, seçmenler oy kullanmak üzere gelmeye başlamışlar.

Seçim kuruluna görüş soruluyor; SANDIKTA GÖREVLİ HERKESİN ONAY İMZASI İLE TUTANAĞA BAĞLANACAK OLURSA, SEÇMENLERE MÜHÜRSÜZ ZARFLARLA OY KULLANDIRABİLİRSİNİZ. Sandık kurulunda bulunan herkesin imzası ile tanzim edilen ve her hangi bir sahteciliğin olmadığını belirten tutanağın sandık kurulu tarafından imzalanması ile seçmenlere oy kullandırılıyor.

Hal böyleyken, sayım sırasında veya sonunda seçim kuruluna ilk itiraz hangi partinin '' görevlilerince '' yapılıyor? AK Partili sandık kurulu üyelerinden gelen ilk itirazın ardından, havai fişekler biri biri ardına '' o, belli sandıkların tümünde '' patlamaya başlıyor. 

Zarflar sahte değil, çallıntı hiç değil. Sandıklardaki her partinin yetkilisince '' ihmal '' tutanakla imzaları atılarak kabul edilmiş. Seçim kurulu onay vermiş. Gerisi?... 

... Gerisi şu. KAOS PLANI işlemeye devam ediyor. 

EVET, HAYIR umurlarında değil.

HAYDİ SOKAĞA! çağrısı bekleniyor. Naklen yayın araçları çıkacağı '' kesin '' olayları dünyaya naklen yayınlamak için zaten günler öncesinden hazır bekliyorlar. SOROS! ve avanesi de umutlu bekleyişlerini sürdürüyorlar.

Planları kusursuz işledi ama TUTMADI. Müptezel at yarışı tutkunu gibiler. Son ayakta devrildiler. 

Neden devrildiklerini yarınki yazımda paylaşacağım.

CORS SOROS'un ne zaman geldiğini, Büyükada'da kimlerle görüşüp toplantılar yaptığını, o malum sandıklarda nelerin döndüğünü BEN  biliyorsam, Bilmesi gereken yerlerde biliyorlar. Hemde attıkları adım bir yana, her neyse diyelim!

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor