Süleymanpaşa'da '' KADI '' Dolu. Kimi kime Şikayet Edelim?

Süleymanpaşa'da '' KADI '' Dolu. Kimi kime Şikayet Edelim?

Referandum öncesi Tekirdağ il genelinde tüm ilçeleri gezdik. Her partiden, her görüşten, toplumun çeşitli kesimlerinden insanlarımızla bir araya gelme fırsatını değerlendirdik.

Süleymanpaşa'da yaşayanları, Tekirdağ'ın diğer ilçelerini ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Yerel seçimllere iki yılımız var. Kalan bu iki yıllık sürede neyi ne kadar yapabilirler ki hiç umutlu değilim... bizi, Süleymanpaşa'da yaşayan bizleri BELEDİYECİLİK! yapıyoruz diye aldatanların ne kadar beceriksiz, ne kadar basiretsiz ve ne kadar deneyimsiz olduklarını görebilmeniz adına sizleri diğer ilçeleri ziyaret etmeye davet ediyorum.

Hayrabolu, Çerkezköy, Malkara, Kapaklı evet yanlış okumadınız Kapaklı yazdım. Çorlu yazmıyorum, Ünal Baysan'a ayıp olur düşüncesindeyim. Gidip buraları görülmeli. Başka illerle falan kyaslamaya gerek duymayacaksınız. 

Kapaklı ziyaretiniz yeterli olacaktır. Çerkezköy deseniz ona keza, Hayrabolu tümüyle çehresini, alt yyapısını, üst yapısını elden geçirmiyor direk yeniden inşa ederek hizmetler bağlamında ''zavallı'' Süleymanpaşa'yı katlamış durumda.

Parti falan konusu da değil. On bir ilçe tamamı CHP li başkanlarca yönetiliyorlar. Özür dilerim; Süleymanpaşa'nın hangi zihniyetle yönetildiği tartışılırken on bir demek yanlış oldu.

Daha dün kurulan belediye ilçenin futbol takımını şampiyon yaparken, bizim EFENDİ! kurcalaya kurcalaya, altını oya oya şampiyonluk yolunda ilerleyen futbol takımını küme düşmenin eşiğinden atlatma noktasına taşıdı.

Kaldı ki, Büyükşehir Belediyesi'nin sırtından inmeyen, evin yaramaz çocuğu gibi sürekli Büyükşehir'in imkanlarından faydalanmasına göz yumulan, ardını Kadir Albayrak'ın toparlamaktan usandığı ancak her şeye rağmen göz yumduğu halde EFENDİ! hazretleri ve biatçıları sayesinde işte bu hallerdeyiz.

Yerel seçimlerde muhaliflerin çok bir şey yapmalarına gerek yok. Süleymanpaşalıları bahsettiğim bu diğer ilçe belediyelerine günlük turlarla götürüp getirecekler. Onlara o ilçelerde bir tam şehir turu yaptıracaklar. İşte bu kadar. 

Başta CHP il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri sizler bu bahsettiğim ilçeleri bir gezin, görün. Neler yapılıyor, neler planlarında yer alıyor. Neleri proje safhasından başlatarak plan ardından uygulamaya koyarak halka hizmet olarak sunmuşlar, araştırın, kıyaslayın...  Sonra mı? En doğru cevap sorusu; SONRA!?  Bizdeki de laf işte; kimi kime şikayet ediyoruz ki? Ortalık KADI! dolmuş.

Gittiğimiz her yerde UTANDIK, ÜZÜLDÜK, KISKANDIK.

Süleymanpaşa ve bizler buranın hakı, yaşayanları olarak bu derece UNUTULMUŞLUĞA ve BOŞVERİLMEYE layık değiliz. 

Aslında SİZ O MAKAMLARA LAYIK DEĞİLMİŞSİNİZ!

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI