Çorlu Hava Alanı Taksicileri Karşısında Herkes '' ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR '' BU İşte Bir '' İŞ '' Var!

Çorlu Hava Alanı Taksicileri Karşısında Herkes '' ÜÇ MAYMUNU OYNUYOR '' BU İşte Bir '' İŞ '' Var!

Yerel yöneticiler, siyasiler ve bürokrasinin önde gelenleri;

hepinizin uzaktan yakından haberdar olduğunuz bir konuda bu kadar sessiz kalabilmenize hayretle bakmak gerekiyor. Belediye Başkanlarından, Milletvekillerine, bürokrasideki en tepe noktaya varana dek sizlere ulaşan, sizlere dart yanan, yakınan, aileleri ile birlikte sayıları bini geçen ÇORLU'da TAKSİCİ ESNAFI olan bir gurup var.

Sakın haberimiz yok, haberdar olmadık, bize ulaşmadılar gibi sudan ve klasik bahanelerin ardına sığınmayın. Bu insanlar başta dernek başkanları BAYRAM ONBİR olmak üzere çalmadık kapı bırakmadılar. Dertlerini iletmedikleri siyasi, Milletvekili, bürokrat bırakmaadılar.

Bu insanlar neyle mi karşılaştıla, bu çabalarının sonucunda ne mi elde ettiler? Bolca nasihat, bolca tavsiye, sıkça dudak büken ''yetkili ve etkili''den başka hiç bir şey.

Bu, Taksici Esnafı olan, evlerine direksiyon sallayarak ekmek götüren emektarlar; iddia ediyor... HAKKIMIZ ELİMİZDEN '' GASP '' EDİLDİ! diye haykırıyorlar.

İddiaları o ki; ÇORLU HAVA ALANI TAKSİ DURAĞINDA ''RANT'' DUDAKLARINIZI UÇURTACAK DÜZEYDE BÜYÜK. 

Neredeyse eski parayla 100( evet yanlış okumadınız ''YÜZ'' TRİLYON değerindeki RANT! pastasından söz ediliyor. konunun derinliği ve kapsamı çok farklı noktalara hatta isimlere kadar ulaşmaya açık.

İnsanların canları yanmış, hakları göz göre göre ellerinden alınmış. İddialar bu yönde. Evrakları incelediğinizde bu iddiaların ne derece haklı olduğunu görebiliyorsunuz. Ancak ne siyasiler ne bürokratlar bu konuda SUSTURUCU YUTMUŞÇASINA sessizler. Bu sessizliğin nedenini aklı başında açıklayabilecek tek bir kişi dahi ortaya çıkmıyor, ÇIKAMIIYOR!

Bu gün yazıyoruz. yarın tekirdagnethaber.com'da manşete taşıdığımızda mı bu insanlara birileri buuyurun gelin DERDİNİZ NEDİR? diyecek merak ediyoruz.

Aileleri ile birliktte sayıları bini bulan bu madur kitlenin derdini kim dinleyecek? Bey efendiler, hanım efendiler bu ekmek meselesi, rızk meselesi... Kocamn laflar eden, hak, hukuk, adaletten dem vuran siyasetçiler; ÇORLU'da meydana gelen bu işe el atmanızın zamanı gelmiş hatta geçmek üzere.

Araba devrildikten sonra yol gösterme alışkanlığından sıyrılıp, bu denli önemlli bir toplumsal yaraya neşter vurmanın zmanıdır.

Haklarımız GASP! edildi, ediliyor, Kanunsuz UYGULAMALARA! uğruyoruz, Birileri çok büyük RANT! peşindeler, Konu gerektiği ciddiyette ele alınırsa arkası çok DERİN! isimlere varacağından eminiz ''biliyoruz''... diye yakaran yüzlerce TAKSİCİ ESANAFININ BU ÇIĞLIĞINA SES VERİN.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor