CHP Tabanı Doğu Perinçek'e Kulak Vermeli

CHP Tabanı Doğu Perinçek'e Kulak Vermeli

Zamanın ruhunu iyi okuyamamak herkes için yanlış adımların başlangıcıdır. İlk yanlış adımı, zamanın ruhunu iyi okuymamakla atarsınız.

CHP, bu hatayı sürekli tekarlarken, geride neleri bıraktığını gözden kaçırıyor. Aslında kaybedilen bir seçimden çok daha önemli şeyler var. Kaybedileni  bir SEÇİM olarak algılayarak ve tabana bunu yine bu basitlikte aktararak sürekli kaybeden olmaya alışılmış bir kitle meydana getirildiğinin farkında değil.

CHP tabanı üzerindeki meydana getirilen algının tam adı; KAYBET KAYBET SENDROMU!

Bu, CHP tabanı üzerinde bir kaç yılın hengamesi ile meydana gelmiş bir hal değil. CHP nin en etkili ve yetkilileri hatta genel başkan KILIÇDAROĞLU başta olmak üzere bir çok isim, ilk kez farklı bir strateji uyguladılar... Refandum öncesi, yapılan açıklamalarda; Sandık güvenliği noktasında parti olarak tüm tedbirleri aldıklarını, hiç bir olumsuzluğa izin verilmeyecek düzeyde önlem aldıklarını özellikle dile getirdiler. Biliyorlardı! kullanılan oy pusulaları ve zarfların YSK tarafından nasıl bir tedbirle hazırlandığından emindiler.

CHP seçmene verdiği garantiyi neden sağlayamadı mı, diye soralım? CHP nin en yetkili ağızları bu GARANTİYİ verdiler vermesine, CHP şimdi neden kapı kapı İTİRAZ başvurusu için geziyor? Yoksa CHP KANDIRILDI MI? Bence CHP asıl şimdi kandırılıyor. Kendi sandık görevlilerinin altında imzalarının yer aldığı tutanaklarla kapı kapı dolaştırılarak, o tutanakların altında imzaları yer alan üyeleri hakkında gerekli disiplin maddelerini başlatmayarak, Referandum da HAYIR oyu kullananların tümünü küçümsercesine'' bir haltı beceremediniz. iş yine başa, klasik yöntemlerimize kaldı ''diyerek, referandumu PİRUZ ZAFERİNE dönüştürmeye gayret ederek; CHP TABANI KANDIRILIYOR, TABANIN GÖZÜ BOYANMAYA ÇALIŞILIYOR!

Birilerince KANDIRILMAYA ÇALIŞILAN CHP TABANI HARAKETE GEÇMELİ!

VATAN PARTİSİ, CHP tabanına her yönüyle hitap ediyor. Milli ve manevi değerler üzerinden, ulusalcılık ve akılcılık yönüyle, DOĞU PERİNÇEK, ZAMANIN RUHUNU OKUYARAK gelmesinin veridiği kazanımları sayesinde en gerekli lider örneklemelerinden birisini kendi çizgisinin dışına taşma pahasına ortaya koyabilen güçlü bir iradeyi esirgemiyor. Doğu Beyin referandumun ardından ortaya koyduğu tutumuna ve söylemlerine özellikle CHP tabanının kulak vermesi hatta daha ötesinde destek vermesi gerekiyor.

CHP taban üzerinde meydana getirilen; KAYBET KAYBET SENDROMUNDAN SIYRILMALIDIR! 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI