HABERE GÖRE; Ekrem Eşkinat ''AĞALARA'' Minnet Borcumu  Ödüyor? Belediye Meclisi Vebal Altındadır.

HABERE GÖRE; Ekrem Eşkinat ''AĞALARA'' Minnet Borcumu Ödüyor? Belediye Meclisi Vebal Altındadır.

Başlık dikktinizi çekti, farkındayım.

Tekirdağ'ın AĞALARI! varmış. Süleymanpaşa Belediye Meclisi bu AĞALARIN yerleri için sabahlara dek çalışarak onların yerleri için ÖZEL! plan değişiklikleri yapıyormuş. İnkar edilecek olursa, bu konuda belgeleri önünüze koyarız. Bunların tümünü bu kez BEN demiyorum. Bir başka gazeteci arkadaşım diyor.

Gazeteci arkadaşımın, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından her zamanki gibi kıytırık işlerinden birisi olan HOBİ BAHÇESİ adındaki yerde yaptığı çekim esnasında dile getirdiği konular oldukça iddialı. Gazeteci arkadaşım; EKEREM! diyerek seslendiği '' SAYIN EKREM EŞKİNAT'ı'' oldukça iyi makaraya sararak konuyu dile getirmiş. Ardına da, KARABİBERİM diye mırıldanarak farklı meajınıda araya sığıştırıvermiş.

Gazeteci arkaadaşım, araştırmasa, elde etmemiş olsa bu denli iddialı biçimde; inkar ederseniz belgeleri önünüze KOYARIZ, KOYARLAR diyemez, demez.

Demek oluyor ki, Süleymanpaşa'da Belediye tarafından kollanan, kayırılan, yerleri hakkında özel planlamalar, oylamalar yapılan bazı kimseler varmış. Gazeteci arkadaşımın sözlerinden ben bunu anlıyorum...

... bu gaazeteci arkadaşımın tek bir şansızlığı var. O konuyu da kendisine özel görüşmemizde aktaracağım.

Seçimllerde, seçim masraflarınızı yüklenen AĞALARA borcunuzu ödüyorsunuz türünden bir konuşma var haberde. Çok enteresan değil mi? Oysa ki, Ekrem Eşkinat her fırsatta seçilmesinde hiç bir kimseye karşı vebal borcu olduğını söyler durur. Ki, ben de bu yönde kendisine her zaman sonsuz güven duyarım, duydum ve hala daha güven duymayı sürdürüyorum.  Yinede gazeteci arkadaşımın bu tarzdaki konuşması, iması dikkat çekici geldi bana. Tamam bazı söylentiler veya bizim bildiklerimiz yok değil. Bir eski ve varlıklı arkadaşının kaardeşini mecliste seçilecek''itibarlı'' sıraya yazma sözü verdiği ve o eski varlıklı arkadaşının da kesesinin ağzını Eşkinat'a araladığı ancak Eşkinat'ın bu sözünde durmadığı yönünde bir kaç söylenti kulağımııza çalınmıştı. Ancak şimdi meselenin boyutu oldukça farklıymış diye düşünüyor insan. O zamanda şimdi de bu tür sözlere itibar etmedik, etmiyoruz da.

Gazeteci arkadaşım haberinin arkasında mutlaka duracaktır. Süleymanpaşa belediyesi veya meclisi bu haber üzerine bir açıklama mutlaka yapacaktır. Yapmalıdır. En azından muhalif meclis üyeleri bu vebali kaldıramazlar, açıklama gereği onlar duyarlar. Yoksa muhalif meclis üyeleride mi var bu gizli saklı işlerin, AĞALAR diye tabir edilen haberin ardındaki KİŞİYE ÖZEL PLAN DEĞİŞİKLİKLERİNE O CENAHTAN DA BİR KAÇ İSİM KARIŞMIŞMIDIR? Ne dersiniz! Hal böyle olunca insanın aklına olmadık, olmadık şüpheler gelmiyor değil.

 ŞEFAF BELEDİYECİ Eşkinat, yapman gerekeni yap. 

AÇIKLA!

Bu AĞALAR falan kısmına açıklık getir. Bak, elin oğlu ne diyor... Belgeleri öününüze koyarım, koyarlar. diyor.

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI