TEKİRDAĞSPOR 50.YILINDA KÜME DÜŞMEMESİNE SEVİNMEMELİYDİ -II-...

TEKİRDAĞSPOR 50.YILINDA KÜME DÜŞMEMESİNE SEVİNMEMELİYDİ -II-...

Tekirdağspor'un bu sezon öyküsüne dün kaldığımız yerden devam etmeden önce önemli bir ayrıntıyı dile getirmemek olmaz. Takımın iki kaptanı, Rıza Şen ve Volkan Sel yalçın bir araya gelerek Başkan Aydoğdu'yu ararlar. Başkan o esnada kapıya dayanmış maddi krizi bir an önce çözebilme adına yetkililerle görüşmededir. Telefonun diğer ucundaki ses takım kaptanı RIZA ŞEN'İN sesidir. Başkan telefonu çaldığında futbolcuların birikmş alacaklarının akıbeti hakkında, paraların ne zaman ödeneceğini soracağını zannettiği kaptanın aramasına cevap verirken tedirgin ve üzgündür...

... Bakın TEKİRDAĞSPOR KAPTANI RIZA ŞEN telefonda Başkanı MUSTAFA AYDOĞDU'YA ne diyor! ''

BAŞKANIM ARKADAŞLARIM ZOR DURUMDALAR. TAKIM OLARAK BİZLERDE FARKINDAYIZ PARA BULABİLMEK İÇİN ÇABALIYORDUNUZ. SİZ GEREKLİ MİKTARI BULANA KADAR, BENİM BİRİKTİRDİĞİM İLERİDE EV ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM,BİR MİKTAR PARAM VAR. EŞİMİ HEMEN ARAYARAK BU PARAYI SİZE, TAKIM ARKADAŞLARIMA DAĞITMANIZ İÇİN VEREBİLİRİM.''... 

Rıza Şen'in bu onurlu, sorumlu davranışına, teklifine Başkan Aydoğdu gerektiği duyarlılıkta cevap verdi.

Bu önemli ayrıntının bilinmesinde fayda vardı.

Gelelim dün kaldığımız noktaya... Aydoğdu ve ''yönetimi'' kongre kararı almıştır. gerekli maddi destek sağlanmıyor, tesisleşme adına adım atılamıyor. AK Parti Milletvekili Mustafa Yel haricinde hiç bir etkili ve yetkili tam anlamıyla elelrini ayaklarını çekmişlerdir.

Kongrede yeni liste hazırlanmış ve Aydoğdu başkanlığındaki yönetim kurulundan üç isim dışında yönetim aynı isimlerle yola devam kararı alınarak kollar yeniden sıvandı.

Yeni yönetimin devir aldığı noktada TEKİRDAĞSPOR LİG SIRALAMASINDA 7. DİR VE 24 PUANDADIR. 

2. yarının özeti mi?

Lig devre arasına girilmiştir TEKRDAĞSPOR, 24 puanla 7. sırada. maddi imkanlar tümüyle tükenmiş, futbolcular birikmiş alacakalrı için federasyona başvurmuşlar. tam bir KAOS! 

'' yeni yönetim'' görevdedir. 

Daha bir ay önce TEKİRDAĞSPOR BENİM GÜNDEMİMDE DEĞİL açıklamasını yapan Ekrem Eşkinat, iş adamlarıyla toplantı üzerine toplantılar yaparak kulübe maddi destek sağlama gayretindedir. Tekirdağspor'a tesis kazandırmaktan söz eden Eşkinat, Tekirdağspor tesislerinde işgalci durumunda olduğunu unutarak! Barbaros'ta kıytırık bir belediye mülkünü TESİS, meraya çim döşeterekte ANTREMAN SAHASI deme suretiyle kamuoyu önünde ''KAHRAMAN'' OLMANIN PEŞİNDEDİR.

Ligin ikinci yarısı başlarken Aydoğdu'nun son döneminde göreve getirilen teknik direktör Erhan Aslan dahi yeni gelen yönetim için sosyal medya hesabında '' idare etmiyorlar. yönetiyorlar'' açıklaması ile birlik beraberlik mesajı veriyor.  Aynı Erhan Aslan yine aynı yönetim tarafından görevine son verilerek gönderiliyor.

Özetlersek; 

Ligin son haftasına gelindiğinde, 17 hafta geride kalmış, 18. ve son maçın ardından toplam 39 puanın 15 puanı yine 2. yarıdaki maçlarda elde edilmiş ve lig sıralamasında 15. sırada İKİLİ GOL AVERAJI SAYESİNDE  kümede kalınmıştır.

Haydi şimdi, gelin hep birlikte bu tablo karşısında sevinelim.

TEKİRDAĞSPOR'UN HALA  TESİSLERİ YOK.

TEKİRDAĞSPOR'UN HALA DAHA  SABİT GELİR KAYNAKLARI YOK.

TEKİRDAĞSPOR'UN HALA DAHA ALT YAPISI İÇİN YATIRIMLARI VE PLANLAMASI YOK Kİ, ALT YAPI HOCALARI CANLA BAŞLA  ÇALIŞARAK YOKLUKLAR İÇİNDE TAKIMLARINI BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞTURMAYA DEVAM EDİYORLAR.

TEKİRDAĞSPOR'UN TARAFTAR GURUPLARI HALA ÜVEY EVLAT MUAMMELESİ GÖRÜYORLAR.

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor