'' Mehmet Nuri Saygun '' Başta Olmak Üzere CUMHURİYET HALK PARTİLİLER  Sizler Nerelerdesiniz?

'' Mehmet Nuri Saygun '' Başta Olmak Üzere CUMHURİYET HALK PARTİLİLER Sizler Nerelerdesiniz?

Anayasa değişikli ile ilgili uyum maddeleri üzerindeki oturumlarda yer alacaklarını ancak, oylamalara katılmayacaklarını söyleyen CHP sözcüleri, kimin iradesine karşı bu tutumunuz? Protestonuz kime yönelik?  Göbeğini kaşıyan, dağdaki çoban diye tarif edip yok saydığınız HALKIN İRADESİ değil mi?

Tabanınızı meşgul edecek argümanı zaten referandum öncesi hazırlamış olduğunuz nasılda belli oluyor. 2019 da CHP nin Cumhurbaşkanı adayı kim oolacak? Buyurun günün menüsüne. CHP tabanı CAMBAZA BAKMAYA DAVET EDİLİYOR. Beyler! CHP tabanı artık bunları yutmamaya kararlı görünüyor. 

CHP Genel Merkezi babanızın siz evlatları için yaptırdığı oyun parkı değil. CHP tabanı da sizin oyun hamurunuz(!) değil. 

Toplayın pılınızı pırtınızı çekin gidin oyun bahçenizi her nereye kuracaksanız kurun orada oynayın. 

Bir ''adam '' düşünün; ''  Seni, ATATÜRK'ÜN kurduğu partinin genel başkanı yapacağız. Mevcut genel başkanı MALUM KASETLERİ sayesinde yıpratacaz, alaşağı edecez  yerine sen geleceksin. '' ... Bu teklife (( EMİRE)) her ne pahasına olursa olsun HAYHAY, MEMNUNİYETLE. diyerek kabul edebilecek bir duruşu(!)  tarif edebilecek birisi varmıdır? Bu kişiye, genel başkanım diyebilecek inancı, bağlılığı ve güveni sonsuz diyerek kim tarif edebiir? Adı ne olursa olsun, Ali, Veli, Kemal, Hasan, Ayşe, Fatma hiç farkı yok. Bunu kabul eden ya bu komplonun parçasıdır, iştirakçisidir, ya da onun da bu pis oyunu tezgahlayanlara gebeliği vardır. Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçmişine baktığınızda asla en ufak bir lekeye rastlamıyorsanız, akçeli tek bir işi yoksa, namusu, haysiyeti ile ailesi bakımından dahi en ufak bir leke göremiyorsanız; Kemal Bey seçilmiş en kolay ve uygun, yerine oturan KURBANDIR. Gerçek CHP tabanının sesi bu.Olabildiğince net ve açık. İster kabul edin ister inkar edin. Ama vicdanınızın sesini duyuyorum. Vicdanlarınızın, ahlakınızın ve düsturunuzun sesini engelleyemiyorsunuz. Buna katılmamış gibi görünenlerin iç sesleri buraya kadar ulaşıyor.

CHP üzerinden çekilen operasyonlara her geçen gün yenisi eklenirken, CHP genel merkezi bunların oyun alanı, strateji sahasına döndürülmüşken ve kötüsü; CHP elden gidiyorken! ...

... Genel seçimlere çok az bir süre kala, ödün vermeyen, boyun eğmeyen, el pençe durmayarak yeniden Milletvekili adayı yapılmamayı göze alarak DİK DURAN Sevgili, MEHMET NURİ SAYGUN başta olmak üzere tanıdığım, kefil olabileceğim daha bir çok CHP li dostlarım, arkadaşlarım; iLHAMİ ÖZCAN AYGUN, AYDIN KURBAN ve aklıma gelenler, gelmeyenler; SİZLER NERELERDESİZNİZ?

 

 

Gelelim geçen gün MUHALİF kanada bulunduğum tavsiyeye;

2019 Cumhurbaşkanlığı için muhaliflerin aday arayışlarına başlamaları üzerine kendilerine bir ism tavsiye ettim...

... Tüm muhalifler bu isim üzerinde uzlaşabilirler. Ayrışacakları hiç bir nokta göremiyorum. Önerdiğim isim onlar adına tam bir İSVİÇRE ÇAKISI. Neredeyse muhalif kanadın GÖZ BEBEĞİ! Her kanat kendisini kendi yayın organlarında ağırlıyor. gazetelerinde, TV kanallarında, radyolarında yer veriyorlar. Onlara göre '' haysiyet '' ve ''onur'' sahibi, boyun eğmeyen, teslim olmayan kısacası olumlu ne kadar vasıf, özellik varsa barındıran bir isim.

ABDÜLLATİF ŞENER!

Evet benim MUHALİF kanada 2019 için önerim ABDÜLLATİF ŞENER dir. 

Muhalefetin adına yetkili olsam benim önereceğim ve kendisine teklif götürülmesini sunacağım tek isimdir. 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor