Suikastlar Sarmalı ve Derin Planlar...

Suikastlar Sarmalı ve Derin Planlar...

Bundan sonra olacaklara çok dikkat etmek gerekir. Dünyanın en zengin ve en kompakt terör örgütü ile karşıkarşıyayız. Uluslararası bağlantıları inanılmaz sağlam, kullanılabilirliği, raf ömrü çok uzun olması nedeniyle revaçta bir örgüt.

FETÖ/PDY, aslında PDY (PARALEL DEVLET YAPILANMASI) yakıştırması bunlara sanki verilen bir paye gibi olduğundan bu kısaltmayı kullanmamayı tercih ediyorum.  Basit ve anlaşılır haliyle FETÖ ( FETTULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ ) ... Girmedikleri kılık, boyamadıkları boya, baş vurmadıkları yöntem olmayan bu terörö örgütü bundan sonrası için çok daha farklı biçimde eylemlere girişecektir.

İtibar suikastleri gerçekleştirmek adına bir çok uyuyan hücresini harakete geçirerek.'' fedailerine '' itirfçı süsü verdirerek işi sulandırmaya ve hedef belirledikleri kişileri toplum nezninde zor durumda bırakma hamlelerine hız verecekler. 

Kamuoyunda hedef şaşırtma işni çok başarılı uygulayan bu FETÖ nün esas hedefinde olan siyasi parti AK Parti veya MHP asla değil. Hedeflerinde CHP var. AK Parti ve MHP düşmanları. O bakımdan sıkıntılrı yok. Ancak CHP ele geçirilirse direk siyaset kulvarında yer alabilecekler. Siyasi zeminde savaşın yeni ve meşru cephesini açmış olacaklar. CHP tabanını açık ve korunmasız bir güruh, muhalif olarak sarsılmaz bir irade olarak gören FETÖ nün hedefinde, CHP tabanında var olan ULUSALCI, ATATÜRKÇÜ ve LAİK akımların bu enerjisinden faydalanmak var.

Gözden kaçırdıkları ise, CHP tabanını seçmelerindeki öncelik olan bu enerji kaynağının CUMHURİYETİN KURUCU İRADESİNİ OLUŞTURDUĞU GERÇEĞİ...

...  FETÖ, bu enerji yoğunluğunda boğulur! Tepedeki bir kaç gafil, CHP tabanındaki o iradeyi FETÖ ye peşkeş çekme gayretinde olsalar dahi, Tabanın vatan sevdası, millet şuuru ve ulus bilinci bunları boğar, yok eder.

Bu FETÖ sadece itibar suikastleri ile yetinecek mi? Asla yetinmeyecek. Rus Büyükelçisine yapılan suikast ve diğer terör örgütleri ile iş birliği içinde gerçekleştirdikleri eylemlerle birlikte, Hablemitoğlu, Dink suikastleri de gösteriyor ki bunların ellerinden, kollarından akan kan oluk oluk.

Kurşun askerlerini, uyuyan hücrelerini uyandırarak oyuna süreceklerdir. Her kılıktalar. Her kisvedeler. Aklınıza gelebilecek her biçimde karşınıza çıkabiliyorlar. 

işi sulandırmaya başladılar bile. Mantar gibi türeyen itirafçılarıyla karşılaşmaya hazır olun. Hücrelerde eğitilen, ezberleri tamamlanan, Hedefleri doğrultusunda donatılan  ''İTİRAFÇILAR '' ardı ardına emniyetlere, savcılıklara birer ikişer baş vuracaklar. Amaç ne mi? SAPLA SAMANIIN KARIŞMASINI SAĞLAMAK.

Genel yanılgıdan bir an önce vaz geçilmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. BUNLAR DEVLETE SIZMAMIŞLAR. DEVLET BUNLARA SIZMIŞ. Bu ne demek mi? Kabul etmek gerekir ki, bu yapı devleti neredeyse ele geçirmek üzereymiş. Ancak 15 Temmuz 2016 değil, 2020 bunlarun esas hedefledikleri tarih... İşte bu noktada bunların oyunlarınıı bozan kim oldu? Bunu hiç kimse çıkıpta söylemiyor. RECEP TAYYİP ERDOĞAN bu terör örgütünün 2020 de gerçekleştirmeyi planladığı tezgahını yerle bir eden isim oldu. Bu her nedense hiç bir ortamda dile getirilmiyor. Sürekli olarak el altından övgülere boğulan ve ''bilerek, bilmeyerek'' payelendirilen, öcü gücüne hayran methiyeler düzülen bir TERÖR ÖRGÜTÜNÜN GÜCÜNDEN SÖZ EDİLİYOR.

ANALİZ MERKEZİ HABER SİTESİ GENEL YAYIN YÖNETMENİ, GAZETECİ YAZAR FATİH TEZCAN DIŞINDA HİÇ BİR KUL ÇIKIP BU AÇIKLIKTA VE BU GERÇEKLİKTE KONUŞARAK, BUNLARIN CANINA OT TIKAYANIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN İRADESİ OLDUĞUNU SÖYLEMİYOR VEYA SÖYLEYEMİYOR...

... göz göre göre DAĞIN FARE DOĞURMASINA çanak tutuluyor.

Herkesin gözünden KAÇIRILAN bir olay gerçekleşti.Yarın başka bir gündeme uyanmazsak o konuyu yazmayı planlıyorum.

TÜRK İSTİHBARATI ÇOK ÖNEMLİ BİR AMERİKAN CASUSUNU ELE GEÇİRDİ! Turump  Beyaz saray'da ikili görüşmeleri esnasında 3 kez bu CIA ajanını Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan resmen geri istedi.

Derinliği yarınki yazımda yer alacak.

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor