Demokratik Değişimler Adıyla,Darbe İmalatı Yapılıyor...

Demokratik Değişimler Adıyla,Darbe İmalatı Yapılıyor...

AK Partiyi, iktidarı destekleyen, daha doğrusu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyen gazeteciler arasında referandumun hemen ardından kıyasıya bir kapışmanın meydana geldiği algısı yayılmaya başlandı. Kimler bu algıyı yaymaya çalışanlar.? BOŞ KASAPLAR. Tartacak bir yerleri kalmadığından, var olanın da 16 Nisan'da ellerinden gitmesinin yarattığı boşluktan dolayı bu tür algı operasyonlarına yöneldiler.

Durup dururken buna yöneldiklerini zannetmeyin. Akıllarınca MAHHALLEYİ KARIŞTIRACAKALR. Bunlara çanak tutan, bunların değirmenine kova kova su taşıyanlar yok mu? Var. Onlar herkes tarafından bilinir hale geldikleri için orada sıkıntı yok. Daha düne kadar Fettulah'ın kayığında gezenler, onun fonlarından nemalananlar, onun bankasından aldıkları sözde kredilerle sırça köşkler edinenler, Fettullah denen terörist başının salya sümüğünü yalayıp ondan medet umanların dünleri, bu günleri tabiki biliniyor. Onlar üzerinden, niyetleri HALİS olanlara çirkef atmakta neyin nesi, neyi amaçlıyor? 

Cevabı basit... GLOBAL KÜLTÜR adı altında CIA iş brlikçileri, hatta  yerli iş birlikçilerin tetikçileri her zaman olduğu gibi yine iş başındalar. 

Konu çok uzun ve derin. ne zamanımız ne de bu köşe yeter. Ancak özetin, özetinin özetini yapmaya gayret ederek yazmaya çalışalım. 

1983 lere dek geri gitmek gerekiyor. ABD nin hazırladığı DEMOKRATİK DEĞİŞİMLER! parçalamak, bölmek ve yönetmek için hedefe koyduğu ülkelere empoze ettiği sinsi planın bölümlerinden birisinin adı.

Hedefe ulaşmak için uygulanan bir kaç başlık altında yürütülen operasyonlar ki bunlar o ülke halkına birebir uygulanan baskılar şeklinde şırınga ediliyor.

1- İNSAN HAKLARI ADI ALTINDA AZINLIKLARA BÖLME

2- MİLLİ BİRLİĞİ ZEDELEYİCİ, ORDUYU KÜÇÜLTÜCÜ YAYINLAR

3- VATAN DUYGUSUNU ZAYIFLATMAK

4- DİNİ AYRIMLARIN ORTAYA ATILARAK BÖLÜNMEYE GİDEN YOLUN KAPISINI ARALAMAK

5- MİLLETİN KENDİSİNE ÖZ GÜVENİNİ ORTADAN KALDIRICI YAYINLAR

İşte bu ve benzeri başlıklarla pompalanan, hedefe konulmuş ülkeler. Düşünmeye gerek var mı? Biz bunların hangisine maruz kalmıyoruz, kalmadık?

Bunlar DARBE İMALATÇILARININ baş vurdukları yöntemler. 

Referandumun hemen ardından başlatılan ve Cumhurbaşkanı'nı detekleyen gazetecileri kşkırtmayı amaçlayan işte bu senaryonun bir diğer repliğinden başka bir şey değil. 

Daha önce belirttiğim gibi, MAHALLEYİ KARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR. Bir baıkıma da fena da olmuyor. ÇÜRÜK ELMALAR HEMEN KENDİLERİNİ BELLİ ETMEYE BAŞLADILAR! 

Planların hangi birisinden söz etmek, halkı hangi sinsi plana karşı uyanık olmaya, uyanık tutmaya çalışmak gerektiği noktasında işimiz çok zor. Ama olsun, onlar plan yapmaktan bizlerde onların planlarını bozmaya GEYRETTEN YILMIYORUZ, YILMAYIZ. 

Aslında çok karmaşık değiller. Yöntemleri ve kullandıkarı enstrmanları çok basit.ipin ucunu yakaladığınızda gerisi kolayca geliyor. Zaten gizlemiyorlar. sadece ilk adımları gizemli gerisi yani uygulama safhası ayan beyan ortada gelişiyor.

Bir tarafa büyük harflerle SOROS!yazın karşısında bir kaç ok çıkartarak diğerlerini yazabiliyorsunuz. Türkiye için, SOROS'un karşısındaki ilk okun altına VAMIK VOLKAN yazdığınızda işlem neredeyse tamamdır. Onunda altındaki onlarca minik okun karşısına gelecek isimler zaten belli... Bu VAMIK VOLKAN mı kim? '' POLİTİK PSİKOLOJİNİN DEHASI '' olarak tarif edilen Kıbrıs doğumlu bir isim. ARAŞTIRIN!

Yarın hangi gündemle uyanacağımızı bilmiyoruz. Farklı bir gündem olmazsa bu konu üzrinden devam ederiz.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor