HAK EDİLMİŞ ŞAMPİYONLUK
Ahmet Can Aydın

HAK EDİLMİŞ ŞAMPİYONLUK

Beşiktaş'ın 15. şampiyonluğunu ve kazanılan 3. yıldızı kutlayarak yazıya başlamak en doğrusu olur. Tebrikler Beşiktaş.

Evet, ligimizde 2016-2017 sezonunda Beşiktaş hak ettiği şampiyonluğa nihayetinde ulaştı. Maç hakkında konuşmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Beşiktaş baştan sona üstün oynadı ve rahat bir galibiyet aldı. Burada tek söylenmesi gereken; Gaziantepsor yönetiminin tribünleri, Beşiktaş taraftarına ayırması büyük bir teşekkürü hak ediyor. Bu büyük jest sayesinde Beşiktaş bir nebze de olsa deplasmanda olduğunu unutarak oynadı ve şampiyonluğunu kutladı.

İyi bir yönetim, iyi bir hoca, iyi bir takım, iyi bir ekip, iyi bir taraftar... Bu şampiyonluktan herkes istediği payı almakta özgür. Ben aslan payını Şenol Güneş'e verdiğimi belirtmek isterim. Bunları biz uzun uzadıya konuşuruz nasıl olsa bundan sonra çok zamanımız olacak. Bugün hiçbir şey konuşulmasın ve bırakalım da yönetiminden taraftarına Beşiktaş camiası şu güzel günün tadını doyasıya yaşasın. Çünkü bu takım çok inandı, çok çalıştı, çok yoruldu ve başardı.

Kutlayın çocuklar bu gece bütün Beşiktaşlıların! Kartal'ın gökten bir yıldız kapıp Beşiktaş armasına bırakması şerefine...


İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şemtop'un erken seçim açıklaması
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şemtop'un erken seçim açıklaması
Taklalar atan araçtan sağ çıktılar
Taklalar atan araçtan sağ çıktılar