KAZA''MI''?

KAZA''MI''?

ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAD OLSUN.... BAŞIMIZ SAĞ OLSUN.

13 Askerimizin içinde bulunduğu helikopter yüksek gerilim hattına çarparak düş (müş). Biri Tümgeneral olmak üzere 13 VATAN EVLADINI bu (kazada) şehit verdik.

O helikopterin pilotlrı ki, o helikopterle sayısız operasyonda, iğne deliğine personel sevk etmiş, personel tahliye etmiş yine o sırada binlerce makineli mermisinden, roketten çizik dahi almadan üstlerine dönmüşler. Şimdi aynı pilotllar yüksek gerilim hattına ÇARPMIŞLAR!

Mızrak, çuvalı mutlaka delecektir. '' mış '', '' muş '' açıklamalarıyla yetinilmeyeceği ortada.

Neden bu türden acıların, suikastların, tertiplerin, planların amacını, nedenini, kimini, kimlerini kısacası GERÇEKLERİNİ yıllar sonra yine o tertipçilerin servis etme yetkisi verdiği kişilerden öğreniyoruz? Adına kaza denen, açıklaması KAZA! olarak yapılan her şeyi yıllar sonra biz yine onlardan komplo, plan, sabotaj, mesaj diye duyarak gerçek nedenini, nasılını öğreniyoruz.

Yazmak, konuşmak önceliğimiz değil. Bizim önceliğimiz, ARAŞTIRMAK, İNCELEMEK, ANALİZ ETMEK, SORGULAMAK VE HALKA BİLGİ OLARAK EN SONUUNDA, yazarak veya konuşarak iletmek.

Konuşmayı, yazmayı işimiz sanarak kolaycılıkla bizleri adlandırsalar da aslında bizim işimiz elde ettiklerimizii bilgiye aktardıktan sonra sunmak.

Bu yüreklerimizi dağlayan, KAZA! olarak açıklanan olayı da bir kaç yıl sonra; KOMPLO, SABOTAJ VEYA BİR YERLERE VERİLEN MESAJ OLARAK ÖĞRENMEMEYİ UMUYORUZ.

MİLLETÇE BAŞIMIZ SAĞ OLSUN. ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI ŞAD OLSUN.

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor