AK PARTİLİY ''DİM'' DİYEREK ''AVUÇLARINI YALAYA YALAYA'' GEZENLERLE KARŞILAŞMAYA HAZIR OLUN!

AK PARTİLİY ''DİM'' DİYEREK ''AVUÇLARINI YALAYA YALAYA'' GEZENLERLE KARŞILAŞMAYA HAZIR OLUN!

 Meydana gelen gecikmeden dolayı bizi takip edenlerden özür diliyorum. 

Davutoğlu, Konya^da yerel kanalda konuşurken; AK Partinin değerlerinden uzaklaşmaya başladığını ve buna parti içinden arkadaşlarının sessiz kalmasından dolayı üzüldüklerini söylemiş.

Hnangi değerlerinden uzaklaştığını belirtmemiş. Hatta o uzaklaşıldığını belirttiği ve ÜZÜLDÜĞÜ değerlerin neler olduğundan söz etmemiş. Davutoğlu, o değerleri bilseydi atlamaz, söylerdi. 

Davutoğlu'nun bu değerlendirmesi açık bir göndermedir. Eleştiri ve kıyastır. 

AK Partide neler oluyorsa Türkiye aynı eksende ve aynı doğrultudaki gelişmeleri yaşıyor. Küresel operasyonlar ve tuzaklarla AK Parti kuştılmaya çalışılırken akabinde Türkiye aynı operasyonların hedefi haline geliyor.

Davutoğlu, AK Parti derken Recep Tayyip diyor. Neden? AK Parti demek Recep Tayyip Erdoğan demektir de ondan!

Bir dönem ALMAN EKOLÜ siyaseten AK Parti üzerinde hakimiyet operasyonunu Davutoğlu üzerinden planladığı hatta uygulamaya koyduğu esnada bu tuzağı fark eden yine Erdoğan'dan başkası değildi. Genel başkan Davutoğlu ve Davutoğlucular o zaman BURUNLARININ ÜZERİNDEKİ PEYNİR KIRINTISINI GÖREEREK KULAKLARININ ARDINI MANDIRA zannediyorlardı. O zaman AK Parti değerlerini nasıl korumayı bilmişse şimdi de koruyor.

Bence; TÜRKİYE ÜZERİNDE BÖLME PLANLARINI İŞLETEMEYENLER, BÖLME PLANLARINI AK PARTİ ÜZERİNDEN UYGULAMAYA ÇALIŞIYORŞAR! ... Aptallar! Türkiye demek AK Parti demek olduğunun farkında değiller. AK Parti demek RECEP TAYYİP ERDOĞAN demek. 

Almanya'nın ses verdiği her şeyin ardından Davutoğlu'nun cılız sesini duymaya alıştık.

Davutoğlu üzerinden, AK Partiyi ALMAN EKOLÜNE monte edemeyen Almanya şimdi çok farklı yönden saldırıyor. Hedefe yerleştirdikleri AK Parti den ayrılarak asıl hedeflerini hatırladılar. O hedefin adı, RECEP TAYYİP ERDOĞAN! 

Gelişmeler ve süreç dikkate alındığında savaşın adı neredeyse konulmak üzere. İl ve ilçelerde başlatılan, sokak çatışmalarını andıran küçük çaplı girişimlere bakarsak yakın geleceğe yönelik ön görüde bulunmamız daha kolay.

İl,ilçe ve hatta mahalle teşkilatlarına kadar nüfus edilmeye çalışılan AK Parti bu SUİKASTLER ZİNCİRİNİ kırarak yoluna devam ederken, içten gelecek her tehlikeye karşı duruşunu, alacağı pozisyonu belirlemekte gösterdiği başarı trendini Türkiye'nin geleceği doğrultusunda yükseltmeyi sürdürecektir. 

İşin medya ayağına hiç girmedik. Gözden kaçırılmaması gereken en büyük savaş o mahallede yaşanıyor. Cepheler belli, taraflar da belli, kim kiminle neredeyse herkesçe biliniyor. Medya savaşı kızışarak devam ederken, yolda rastlanılanlarla, en başından yola çıkılanların kıyasıya SAVAŞI devam ediyor. Kazanan; YOLA ÇIKILANLAR  olacaktır.

Türkiye genelinde AK Parti teşkilatları içinde AVUÇLARINI YALAYARAK  gezenlere rastlamaya hazır olun.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor