TATİL PLANI YAPANLARA TAVSİYEM ... DİKKAT!

TATİL PLANI YAPANLARA TAVSİYEM ... DİKKAT!

Dünkü yazımda, tatil planlarında VENEDİK! olanları uyarmış ve gezi planlarından çıkartmalarını tavsiye etmiştim. Aslında sadece Venedik değil, İPEK YOLU ülke sınırlarından geçen 15'i AVRUPA ÜLKESİ başta olmak üzere 65 ülkenin aynı interland üzerindeki bir çok şehiri sıkıntılı.

İPEK YOLU, başta İngiltere olmak üzere bir çok Avrupa ülkesi tarafında ABD ye karşı kullanılan en etkin tehdit unsuru. Direk Çin bağlantılı kara ve deniz yolu ticareti ABD imparatorluğun için sonun başlangıcından da öte, direk sonu anlamını taşıyor.

10 Nisan'da Londradan ve İPEK YOLU güzergahını kullanarak yoluna devam edecek trenin hemen ardından ne olmuştu? Londra'da, İNGİLİZ PARLAMENTOSU ÖNÜNDE BİR ARAÇ HALKIN ARASINA DALMIŞ VE 5 ÖLÜ, 22 YARALI VARDI. Yetmedi. Ardından MANCHESTER saldırısı ve bir kaç diğer bıçaklı saldırılar geldi. Ardından eski CIA başkanı John Brennan yaptığı açıklamada; ''Avrupa'da bazı ülkeler bu tür eylemlere hazırlıklı olmalı'' diyordu. Beyaz Saray, Pentagon ABD için sonun başlangıcı olan İPEK YOLU konusunda elini kolunu bağlayarak yok olmanın eşiğinde bekleyebilirmi? ASLA!... CIA devreye sokularak başta İngiltere olmak üzere İPEK YOLU güzergahındaki tüm ülkelere AYAR VERİLMEYE BAŞLANDI.

Neden VENEDİK diyorum? İPEK YOLU, VENEDİKTE BAŞLAR VE YİNE VENEDİK'TE BİTER.

Son günlerin patlatılan bombaları, silahları, gelişi güzel saplanan bıçakları, atılan roketleri, '' düşürülen helikopterleri'', işgal ve istila edilen ülkeleri nereye bakarsanız bakın, olan biten KÖTÜ herşeyin tek bir nedeni var... AMERİKAN İMPARATORLUĞUNUN SONUNU HIZLANDIRACAK OLAN İPEK YOLU TRAFİĞİNDEKİ HIZLILIĞIN ÖNÜNE GEÇME TELAŞI.

Çok değil, biraz geriye giderek bakalım. PAPA'nın ABD ziyaretinde neden FIAT marka araca bindiğinin altındaki mesaja bakmamız bile yeterli olacaktır. Htırlarsak geçen yaz aylarının başında Amerika, Avrupa otomotiv devleri üzerinden mesaj vermeye WOLKVAGEN üzerinden başladı. Egzoz gazı( emisyon) ölçümleri üzerinden önemli bir darbe ile başlayan bu UYARI! şimdilerde İtalyan otomotiv devi FIAT'a sıçratıldı. Wolksvagen'in en büyük hissadarı kimdi? KATAR EMİRİ...

... Katar Emiri bu sayede bir gecede 500 milyar dolar zarara uğratılırken ABD tarafından işte bu güne gelinecek ilk hamle yapılıyordu.

Bir gün, bir yerde bomba patlatılarak, ertesi gün ekonomi üzerinden yaratılan dar boğazla katledilmeye çalışılan ülke insanları ve ekonomik krizler üzerinden istikrardan uzaklaştırlmaları hedeflenen devletler... İPEK YOLU güzergahında 65 ülke var dedik ve bunların 32 sinde DEAŞ terörü, saldırısı RASTLANTI MI? Dünyada bu ölçekli kurulmuş, kurulan ve devam etsin etmesin hiç bir terör örgütü NATO desteği olmadan kurulamaz, hayatta kalamaz ve eylem yapamaz gerçeğini asla ve asla unutmamak gerekli derken NATO demenin aslında açıkça AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ, PENTAGON VE CIA DEMEK OLDUĞUNU ATLAMAYALIM. Bizim başımıza sarılan belalara bakmaya gerek duymadan sadece LANET İSİMLERİNİ yazalım. FETÖ, PKK, DAEŞ,PYD ve diğer irili ufaklı niceleri; yetti mi? HAYIR! Bunlar illegal olan hainler ve istikrarımızın elleri kanlı düşmanları. Bunların haricinde niceleri  var ki, sizin mahalle, bizim mahalle hainleri. Yazar, çizer takımından tutun akademisyen, siyasetçi takımına kadar olanlar var.  Bitmelerini, tükenmelerini mi bekliyoruz. Onada HAYIR. Bitmezler, tükenmezler. .. 

... AMA BİZ ONLARDAN DAHA FAZLAYIZ!

Yurt dışı tatil planları yapan okuyucularımıza uyarımızı yineleyerek bitirelim. YAZ TATİLİ PLANLARINIZDA, İPEK YOLU ÜZERİNDE YER ALAN ÜLKELER, ŞEHİRLER VE YERLERLE İLGİLİ ÇOK AMA ÇOK HASSAS DAVRANMAYI İHMAL ETMEYİN!

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI