Değirmeni Döndürmeye Çalışıyorlar.

Değirmeni Döndürmeye Çalışıyorlar.

Değirmenlerine su taşıtmaya devam ediyorlar. muhalefetin ve iktidarın bir takım ''destekçi'' görünümündeki KÖSTEKÇİLERİNİ kullanarak kuyruğu dik tutabilmenin peşindeler.

FETÖ den söz ediyorum. Yeni darbe tarihleri ortaya atarak, hala gücümüz var, hala daha istediğimizi yapabiliriz, tedirgin olun, korkun havası yaratmanın peşindeler. Adına MAHREM İMAMLAR dedikleri bir kaç hain sayesinde bu işleri tezgahlıyor ve kripto gazetecileri, yazarları sayesinde bunları gündeme taşıtarak algı peşindeler.

Kripto gazeteciler! Halkın bunlara karşı çok duyarlı olması gerekiyor. FETÖ ve hainler çetesine öyle destek sağlıyorlar, öyle katkı sunuyorlar ki, yurt dışına kaçan kesimden, yurt dışından sosyal medya üzerinden hanliklerini devam ettirenlerden çok daha fazla etkileri var.

Her biri her gece değişik Tv kanallarında boy gösteriyor. FETÖ nün, halk arasında eskiden bilindiği halinden çok daha güçlü, çok daha köklü ve etkin algısı bu KRİPTOLAR! sayesinde sürekli pompalanıyor ve bu algı diri tutulmaya çalışılıyor.

Yeni darbe girişimi için tarih vereninden tutun da, hangi kıritik noktalarda hangi mahrem imamların yer alldığına kadar sözüm ona araştırmacı gazeteci oldukarını ortya koyar cinsten yazılar, haberler yayınlıyorlar. 

Bunların bildiğini devletin bilmesi gereken kurumları bilmiyor. Devlet bu saatten sonra hala daha bunlara karşı umarsız ve duyarsız, öyle mi? 

Belki sokak darbesi olmazmı ama  bu kez siyasi ve kritik noktalara saldırılar, suikastlar biçiminde de gelişebilirmiş. Ordunun içinde hala çok güçlü ve etkin konumda olan FETÖ unsurları varmış. Siyasi partilerde, taşra teşkilatlarında etkin ve faal FETÖ, MAHREM İMAMLARI varmış. Olabilir, vardır. 

Referandum sonrasında hız kazanan operasyonlarıın bütünlüğünden, ele geçirilen FETÖ üyelerinin çözülmeye başlamalarından, itirfçıların biribirlerini gambazlamaya koyulduğundan, bu hainlerin biribirlerini satmaya başlamalarından, devletin bunlar üzerinde gözaltına alınanlar veya alınmayanlar, gözaltına alınmayı bekleyenler üzerinde kurduğu otoriteden neden söz etmezler? Yazılarında manşetlerinde neden bu hain FETÖ ile yürütülen başarılı operasyonlardan, bunların tepesine indirilen devletin demir yumruğundan neden söz etmezler? Sürekli olarak; hala daha çok etkinler, hala daha güçlüler, hala daha paraları çok, hala daha o kurumda bu kuruluşta çok ama çok önemli noktalardalar türünden algı pompalamasının peşindeer? 

Sözüm ona halkın duyarlılığını taze tutacaklar. Sözde uyarılarla, FETÖ nün etkinlklerini ortaya koyarak onlara karşı duyarlılık mesajları verecekler. Defolup gidin! KRİPTOLAR!

Ülke genelindeler. her yerde var bunllardan. ulusal çaplı ve yerel çaplı bir süri KRİPTO var. Bunu böyle yazarak bende bir biçimde bunların değirmenine su taşıyor değilim. Talkımı verip, salkımı yuttuğum düşünülmesin. Bit kadar faal değiller. Sülük kadar faydaları da yok. Bittiler, derken yok oldular demiyoruz. Ama artık değil darbeye yeltenmek esnemeye mecalleri yok. 

Selin önünen kütük kapmaya çalışanlar var. Esas tehlikeli MAHLUK onlar.  Zamanı geldiğinde onlarıda yazacağız. Buradan onlarıda açıklamaktan geri kalmayız. 

Son olarak; ÖNCEKİ BİR KAÇ YAZIMDA DA KENDİSİNDEN BAHSETTİĞİM ÜZERE, BU KONUDA TAKİP EDİLMESİ EN DOĞRU YAZAR, GAZETECİ, DÜŞÜNÜR, KENDİSİNİ GERÇEKLERİYLE BİRLİKTE ORTAYA KOYABİLEN VE YÜREĞİ İLE BİLGİSİNİ CESARETE DÖNÜŞTÜREREK İRADE ORTAYA KOYABİLEN TEK BİR ADAM VAR... Görüşlerine katılın, katılmayın, tespitlerini beğenin beğenmeyin dünya görüşü sizi hiç bir yönü ile ilgilendirmiyor bile olsa, gerçekleri ama sadece gerçekleri ortaya koyan, haykıran bir kaç ismin başında yer alan birisi var. Onu takip etmenizi, doğruyu duyup, öğrenip bilgilenmenizi tavsiye edebileceğim o isin; FATİH TEZCAN ve haber sitesi analizmerkezi.com dur.

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI