BEETHOVEN 9. SENFONİ VE KALENİN BEDENLERİ KOYVERİN GİDENLERİ...

BEETHOVEN 9. SENFONİ VE KALENİN BEDENLERİ KOYVERİN GİDENLERİ...

Geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinden sormuştum. Kim bu MUHAMMED DAHLAN? Anlaşılan o ki, önümüzdeki süreçte bu isim gündemimizi önemli ölçüde meşgul edecek. Bu isim araştırıldığında, 15 Temmuz akşamı Türkiye'nin hangi badelelerden geçtiğini, hangi kumpaslardan sıyrıldığını idrak etmek çok daha kolay.

Araştırmadan, gerekli bilgi, belge ve gerçeklere ulaşmadan ezber ve kulaktan duyma ''lakırdılarla'' sözde muhalefet peşindekiler şimdi o tıkalı kulaklarını, kapalı gözlerini iyi açsınlar. Açsınlar ve en azından  bu DAHLAN! adını, kökünü, kökenini öğrensinler.

Sığındıkları yerden burunlarının ucunu çııkartamayan, oturdukları yerden onlara dikte ettirilen safsatalarla sözde ALGI MUHALEFETİ yapmaya yeltenenler; olanların ve olmuşların arkasındaki oyunları, tezgah ve kumpasları görmeliler. Örümceğin, Türk Milletinin üzerine ağını nasıl örmeye yeltendiği gerçeğiniden haberdar olsunlar. Olsunlar ki ardından bilmeden, gerçeklerin farkına varmadan 15 Temmuz için KONTROLLÜ DARBEDİR saçmalığı, iftirası hatta o gece canını , kanını verenlerin aziz hatıralarına ihanet etmesinler. 

Gerçekler ayrıntılarda falan gizlenmiş değil. her şey o kadar açık ve o kadar ortada ki, görmemek için kör olmak dahi bahane sayılmaz. Oynanan oyun kurulan tezgah ve biçilen kefen meydanda. 

Finans ayağı ve uygulayıcı taşeronlar takımı hepsi bir bir ortaya çıkmaya başladılar. Planlayanlar mı, zaten belli!

Öyle bir hal almış ki; Kimi ararsanız var. Kimi sorarsanız 15 Temmuz akşamının bir yerinden karşınıza çıkıyor. Müslümanı, Yahudisi, Katoliği, Ortodoksu, dinlisi, dinsizi, imanlısı, imansızı var oğlu varlar... acı olan kısmı da zaten bunların oyuncağı, bunların maşası, bunların taşeronu, bunların önlüğü olmayı bile bile kabul etmiş, sindirmiş BİZİM SALAKLAR!. Evet şimdilik hala daha SALAKLAR ancak HAİNLER olmaya doğru hızla yol almaya devam ediyorlar. 

Özendikleri, hayal ettikleri ''batı medeniyeti'' geride kalan TEK DİŞİNİ korumanın derdine düşmüşken BİZİM SALAKLAR bunların eteklerine yapışmışlar neyi umut etmekteler, neyi hayal etmekteler?

Hayranı, meftunu olduğunuz o BATI var ya, işte biz Türkler o batının her şeyi ile gerekirse alay ederiz. Onların yere göğe koyamadıkları ile,şaheser saydıkları ile göbek atarız... Müzik kulağı olan BİZİM SALAKLARA tavsiyem olsun. Hani onların meşhur BEETHOVEN'leri vardır ya, bir de onun 9. SENFONİSİ vardır. İşte o yere göğe koyamadıkları 9. SENFONİLERİNİ biz TÜRKLER saz, bağlama, cümbüş eşliğinde KALENİN BEDENLERİ KOYVERİN GİDENLERİ diye tımbırdatır göbek atıp kafa dağıtırız.

Ah! bu millette ne cevherler var ki anlayana, bilene ve idrak edebilene.

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI