Eczacı Ekrem Eşkinat, Müfettiş Tanıdığımız Olması mı Gerekiyor ?

Eczacı Ekrem Eşkinat, Müfettiş Tanıdığımız Olması mı Gerekiyor ?

Galatasaraylılar Derneğine ruhsat vermeyen Eczacı Ekrem Bey,

Sözde Galatasraylı desem dilim varmaz. Kendisinin Galatasaraylılıığının zekatı bile çok kişiyi Galatasaraylı yapmaya yetecek düzeyde Galatasraylıdır.

Pardon, kendisini bizler iyi bir Galatasaraylı biliyorduk. Aslında o ,مکتب سلطانی, Mekteb-i Sultânî;  Lycée de Galatasaraylı taifesinden. Orayı atlamışız. Dernek, mernek onlar için avam işler.

Kurucusu olduğu Tekirdağ Galatasaraylılar Derneği Lokali için ruhsat vermemekte direniyor. Sakın hayret etmeyin. Olay bu kadar vahim.

Şimdi iş başa düştü. Eczacı Ekrem Eşkinat Ya o izini vereceksiniz ya da Tekirdağ’da tüm ” Gasaraylılar” gereğini yapacaklar. Demokratik yollardan ve yasal çerçevelerden haklarını arayacaklar ama senide tefe koyacaklar. Herkes Galatasaray der ve bilir ama bizler Gasaray deriz değil mi Ekrem Bey;

Tüm Gasaraylıları duyarlılık göstermeye davet ediyorum.

Eczacı Ekrem Eşkinat, yasal çerçeve dahilinde derneğimizin ruhsatını engelleyerek her nedense, hangi kaprisinin gereği icabıysa imzalamamakta direniyor.

Gasaaraylılar;

Aranızda denetçi, müfettiş tanıdığı olan varsa bizleri haberdar etsin.

Eczacı Eşkinat o dilden anlıyor. Müfettiş, teftiş, denetleme, Sayıştay falan dendiğinde ayak direttiği işe, hemen olur veriyormuş. Öyle işittik. Öyle duyduk.

Hatırlamakta zorlanırsa, hatırlatma yapabilirim. Anadolu Lisesi dolayları, her hangi bir meclis üyesinin bir işi falan dersem anımsayacağından eminim. Daha da hatırlamazsa da zabıtalarını çağırsın ve Anadolu Lisesinin oralarda kimin işi vardı da biz ona zor koştuk fakat gelen bir telefonun ardından gerekli yasal ayarlamayı yasalar çerçevesinde gözden geçirerek iltimas gösterdik? Diye bir sorsun bakalım.

O nedenle;

Gasaraylı arkadaşlar, müfettiş tanıdığınız veya;”Bak  Sayın Başkan,şu Gasaraylıları üzmekten vazgeç kapından müfettişi eksik etmeyiz. Bir yanağımıza tokat atıldığında diğer yanağımızı da dönerek buna da tokat at diyemeyiz”. Diyebilecek, atıfta bulunabilecek eşi dostu olanlar hemen harekete geçsinler.

Müfettiş tanıdığımız yoksa, müfettişleri davet edebilecek dostlarımız yoksa, Eczacı Eşkinat derneğimizin açılış ruhsatını vermeyecek.

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor