THEMİS'in TERAZİSİNDE HERKESE YER VAR.

THEMİS'in TERAZİSİNDE HERKESE YER VAR.

Fatih Alltaylı, herkesçe bilinen, izlenen, okunan ve takip edilen yaşı ve mesleki tecrübesi ile DUAYEN! olarak meslekte ismi anılan bir gazeteci! Gerçek bir ENTELEKTÜEL! en azından benden yana; GALATASARAY LİSELİ ve iyi bir GASARAYLI olmasından dolayı torpilli.

Anlamakta zorlandığım, bu derece deneyimli  bir gazeteci, mesleğinde zirveyi kat etmiş isim kalkar da neden OPERASYONLARIN MERMİSİ olmayı kabul eder? Fatih Altaylı gibi bir isme, BYLOCK KULLANAN VALİLER VAR! diye yazı yazdırmak, haber yaptırmak kimin harcıdır? Bu Fatih Altaylı gibi birine nasıl teklif edilir, hangi nedenle ikna edilir, Fatih Altaylı bunu hangi nedenden, nedenlerden dolayı kabul eder? Sorular, sorular karman çorman bir sürü çelişkiler... Savcılar, Altaylıyı ifadesine başvurmak için çağırdıklarında, kendisine bu konuda neyi, nasıl soracaklar merak ediyorum? 

Fatih Altaylı, bir operasyonun MERMİSİ olarak kullanılmışsa deerhal yasaların gereği hangi maddeyse o madde ile hakkında işlem başlatılmalıdır. Fatih Altaylı bunu gazeteci refleksi ile kendi reyting! kaygısının sonucu olarak yapmış dahi olsa MERKEZ VALİLERİ DAHİL TÜM VALİLER HATTA VALİ YARDIMCILARI DAHİL HAKKINDA GEREKLİ YASAL İŞLEME BAŞ VURMALIDIRLAR. 

Resmi olmayan duyumlara göre Altaylı topu haber müdürüne atmış ama haber müdürü Altaylı'nın bu iddiasını yalanlamış. Şimdi ne mi olacak? THEMİS'in TERAZİSİNİN DİĞER KEFESİ HERKESİ SIĞDIRACAK KADAR GENİŞ. Altaylı'da o kefeye kaidesini değdirecek. Bundan sıyrılmak diye bir şey söz konusu olamaz.

Neymiş? Kim olursan ol, titrin, yerin, makamın, konumun ne, neresi olursa olsun BELİNE, ELİNE, DİLİNE HAKİM OLACAKSIN. Olamıyorsan da THEMS'in terazisinin diğer kefesinde yerin her zaman hazır!

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI