Kahramanı Kadar Gafili De Haini De Çok Olan Bir Milletiz

Kahramanı Kadar Gafili De Haini De Çok Olan Bir Milletiz

Sosyal paylaşım sitesi kabilinden ana muhalefet; Kılıçdaroğlu'nu izlerken eleştirilerinin arasında veya sonunda israrla'' biz bir şey söylemiyoruz, biz bir şey katmıyoruz, bunlar bize ait değil'' dediği dikkatimi çekti. Kılıçdaroğlu haklı. Cumhurbaşkanı, Başbakan, Hükümet ve Ak Parti hakkındaki eleştirileri kendisine veya kendilerine ait değil. Tümü SOSYAL MEDYA ÜZERİNDE kimin söylediği, kimden aktarıldığı, hangi merkezlerden servis edildiği belli olmayan hatta bazıları gerçeğe yakın İFTİRALAR veya YAKIŞTIRMALAR.  

Açıkçası sosyal medya dedikoduları üzerinden yapılmaya çalışılan ''MUHALEFET GİRİŞİMİ'' 

Kılıçdaroğlu, ''bunlar bizim tespitlerimizdir, bunlar bizim elde ettiğimiz gerçek iddialardır, bunlar ana muhalefet olarak bizim ortaya koyduğumuz ve halkın gözünden kaçırılanlardır'' DİYEBİLSEYDİ!. Bir kaç gün sonra, aynı Kılıçdaroğlu tüm bu iddialarını red ederse, bu sosyal medya deedikodularıyla ilgili bu gün söyledikleri için; bu konular gündemimizde yok. derse hiç şaşırmayız.

15 Temmuz, hain girişiminde şehit olanlar adına; BİZ SOKAKTA CANLARINI VERENLERİN HAKLARINI SAVUNUYORUZ... diyen Kılıçdaroğlu'nun o saatler yaşanırken, Atatürk Hava Alanı VIP salonunda beraberindekilerle birlikte bir oraya, bir buraya nasıl koşuşturduklarını izlememiş olsak, HAKLARINI KORUDUKLARI ŞEHİTLER BİRER BİRER DÜŞERLERKEN, kendi parti teşkilatlarının mensuplarına SAKIN SOKAĞA ÇIKMAYIN, EVLERİNİZDE KALIN, HİÇ BİR ŞEYE KARIŞMAYIN mesajlarını bilmesek ...

Diğer taraftan; CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun hakkındaki hapis kararı hakkında yine aynı sosyal medya dedikoduları ve sosyal medya üzerinden algı operasyonu tüm hışmıyla devam ettiriliyor.

İşin aslı nedir?

MİT tırlarıyla ilgili; DEVlLET SIRRI NİTELİĞİNDEKİ BELGELERİ SIZDIRMAK, SERVİS ETMEK, ELDE ETMEK ... bunlar Can Dündar tarafından sözde ''gezetecilik, haber maksatlı'' yapılan haberde kullanılan fotoğraflar, belgeler!

Sabit mi? Evet. Bu belgeler Can Dündar denen, KİMLERE HİZMET ETTİĞİ AÇIKÇA ORTADA OLAN HAİN tarafından kullanıldı mı? Evet kullanıldı. Bunlar DEVLET SIRRIMIYDI? Evet. Kim söylüyor bunu? Devletin kendisi.

Tek bir örnek;

Büyük taaruz öncesi Mustafa Kemal Paşa, Ruslarla çok gizli bir anlaşma yapmıştı. Moskova'da elçi olan Ali Fuat Paşa bu anlaşmayı Çiçerin'le günler süren müzakereler, tartışmalar sonucunda kabul ettirebilmiş ve İngilizlerden, Fransızlardan, Amerikalılardan, Yunanlılardan gizli olarak; Ruslara tahıl verme karşılığında silah alınacaktır. Bu anlaşama gerçekleşmiş ve Ruslar tahıl karşılığı silahları teslim etmişler, o silahlar Sakarya'da ve büyük taruzda kullanılmış olan silahlardır. 

O esnada bu silahların teslim alınışını ve Ruslara teslim edilen tahıllaırn vagonlara, teknelere yüklenişini belgeleyen, o anlaşmanın içeriğini, fotoğraflarını '' Ali kemal'e'' T.B.M.M den herhangi bir Milletvekili verse, iletse, bildirse MUSTAFA KEMAL PAŞA NE YAPARDI demiyorum! O Milletvekili'nin akıbetinin ne ollacağını düşünmeye gerek mi var? ''Topal Osman ne güne duruyor?

 

BAŞKA SÖZE GEREK YOK!

Kahramanı Kadar Gafili De Haini De Çok Olan Bir Milletiz

Mustafa Kemal Atatürk.

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor