YA KUZGUN LEŞE, YA DEVLET BAŞA.

YA KUZGUN LEŞE, YA DEVLET BAŞA.

 16 Nisan'ın hemen ardından CHP nin sokağa çağırma yeltenişine ilk ve en aklı başında tepkiyi koyan. Doğu Perinçek'i alkışlamıştık. Ne demişti? Sokağa davet EMPERYALİZMİN oyunudur.PLANIDIR.  

O gün yazımızda; VATAN PARTİSİ. CHP nin boşalttığı alanı hızla dolduruyor ve doldurmalıdır. demiştik. CHP son dönemde, KASET KOMPLOSUNUN ARDINDAN  öylesine bir erozyona uğramıştır ki, içinde sürüklendiği karanlık tünelin sonunu göremeyecek kadar. sonsuz karanlığın içine saplatılmış durumda. Bir dönem ABD güdümünde ilerleyen kısa süre sonra geleneğinde var olan hakimiyetin sahibi ALMAN ekolünün ACHTUNG! uyarısıyla irkilen  paradoksa gömülmüş CHP var.

CHP li arkadaşlara,dostlara soruyorum;

ENİS BERBEROĞLU ismini en uzun zaman dilimi olarak ne zaman duydunuz? CHP de ne zaman Milletvekili ''yapıldığını'' biliyormusunuz? Ön seçimle mi yoksa merkez kontenjanı ile mi sıralamada yer aldı? Nasıl PM de yer bulabildi? Genel Başkan Yardımcısı nasıl oldu? Daha önce Hüriyyet gazetesinde genel yayın yönetmenliğinin ardından Hangi gazetede, kimin gazetesinde işe başlatıldı ve o gazetenin büyük ortaklaı hangi ülkenin vatandaşı? Servis ettiği bilgi ve belgeleri kullanan hain şimdi hangi ülkenin koruması ve himayesi altında?

Bitmedi!

FETÖ nün sosyal medya bezirganı bir aydan bu yana: 15 Haziran'ı işaret eden mesajlar yayınlarken, sosyal medyada bombarduman yaparken... Kılıçdaroğlu'nun bir akşam üzeri beklenmedik biçimde: Yarın Güven parkta buluşarak İstanbul'a yüryüşe geçiyoruz kararı sizi şaşırttı mı şaşırtmadı mı? Sizce bunun 15 Haziran'a denk gelmesi tesadüfmü?

Aynı Kılıçdaroğlu'nun, FETÖ kumpası ile yıllarca zindanlarda çürümeye terk edilen askerler, gazeteciler ve siyasetçiler, yazarlar için ADALET ARAMA YÜRÜYÜŞÜ neden aklına gelmedi?

Demem o ki. bu CHP tabanını ilgilendiren bir girişim değil. Burada CHP tabanının aklı, sesi, iradesi yok.  Bunun ne olduğunu Doğu Perinçek söyledi. Ne olmadığını bilen CHP tabanı zaten koşarak bu çağrıya gitmiyor. CHP tabanı oldu bittileri sevmez. CHP tabanı dayatmalara tepkilidir. Kaldı ki, 100 CHP linin 95 i Kılıçdaroğlu'ndan ümidi zaten kesmişler. Onların gözünde Kılıçdaroğlu GENEL BAŞKANLARI zaten değil. Sözde toz kondurmama çıkışları olması normaldir. Seçimlere 2 yıldan az bir zaman kalmışken korumacı. kollamacı tavırları normal karşılamak gerekli. Seçilme sıkıntısı olmayan CHP lilerin içleri kan ağlıyor. Üzülüyorlar ve üzgünler.

3 aydan bu yana yazılarımızda ve katıldığımız programlarda sürekli dile getirdik. BİR YÜRÜYŞ PLANI VAR. BUNU ALMANYA EL ALTINDAN TEZGAHLAYIP UYGULAMAYA SOKMAYA ÇALIŞIYOR. ALMANYA SAHİP ÇIKTIĞI FETÖ ARTIKLARI ELİYLE BU YÜRÜYÜŞÜ ORGANİZEYE ÇALIŞIYOR. DİKKAT! ...

... bu uyarımızı sürekli tekrarladık. 

planın bir değil bir kaç ayağı, planlayıcısı ve uygulayıcısı var. Siyasi legal ve illegal kullanılan tarafları var. PKK,HDP,DHKP-C ve CHP 11. katı ile birlikte diğer iş birlikçi irili ufaklı örgütlerin yanısıra FETÖ nün militan kadroları bu tezgahın iştirakçileri.

Plan çok büyük!

Daha öncesinde, analizlerimizi öngörülerimizle birleştirerek bazı önemli gelişmelere aylar, günler belkide saatler öncesinden ışık tuttuk. Arşivlerde bunlar duruyorlar. Şimdi farklı bir öngörüyü sizlerle paylaşıyoruz.SIRADAKİ KUMPAS AYDINLIK GURUBUNA MI? Dolayısıyla VATAN PARTİSİNİ de içine alabilecek farklı bir tezgah mı var* umarız ki Doğu Bey tüm tedbirlerini almış olsun ve tezgahlarını başlarına geçirsin.  Neden mi? MİT Tırları haberi Cumhuriyetten önce ilk olarak AYDINLIK DERGİSİNDE! yapıldı.(başka söze gerek yok)...

YA KUZGUN LEŞE, YA DEVLET BAŞA.

NOT: Yazının içeriğinde  vurgulanan CHP belirtileri asla Atatürkçü, vatan sever, değerlerine ve inançlarına sonsuz bağlı gerçek CHP üyelerini ve CHP sempatizanlarını,CHP nin tabanını hedef almamakla birlikte tümüyle CHP genel merkezini şantajla, komployla ele geçirmişleri kastetmektedir. Aksi düşünülemez. Hiç bir kimsenin haddi de olamaz.

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI