Tekirdağsporu Sevmeyin. Nesini Seviyorsunuz Bu Tekirdağsporun ?

Tekirdağsporu Sevmeyin. Nesini Seviyorsunuz Bu Tekirdağsporun ?

Dünkü Karşıyaka ile deplasmanda oynanılan Türkiye Ziraat Kupası eleme maçı Tv den naklen verildi. Tüm Tekirdağ Saat 15:30 da ekran başına kilitlendi.

Yenilen gollerde üzülenler, atılan gollerde sevinenler, kaçan pozisyonlarda yerlerinden zıplayanlar derken maçın sonunda yenildik ama ezilmedik, helal olsun be kızanlara, ne top oynadılar dedik.

Tarihinde ilk kez bir spor kanalı Tekirdağsporun maçını naklen yayınladı. Tekirdağsporu Tv den canlı izledik. Bunu da yaşamak, görmek varmış.

Anlatılamaz bir gurur ve heyecandı.

Dün, 1967 den bu yana maçlarını NAMIK KEMAL STADINDA oynayan, NAMIK KEMAL’in torunlarıyızla gururlanan ve NAMIK KEMAL’in vefatının 127, yılını anan TEKİRDAĞSPORLULARIN  gerçek gurur günüydü.

Tarif edilemez bir duyguydu. Derler ya, insanın tüyleri diken diken oluyordu. Her şeyin çok ötesinde bir duygu seli ve gururdu.

Amaaa kimler için?

Formasını ıslatmış olanlar için,

Tribünlerde deplasmanda veya Namık Kemal’de kar, yağmur, soğuk, sıcak demeden takımlarını destekleyen o cefakar ÇARŞI MEYDAN taraftarları için,

Karşılıksız, yürekten yöneticilik, idarecilik yapmış olanlar için,

Doğduğu, para kazandığı şehrin kulübüne karşılıksız destek olanlar için,

Üç kuruş yevmiyesi ile tribüne koşmuş, koşuyor olanlar için,

Tekirdağsporu karşılıksız sevenler ve karşılıksız desteklemiş olanlar için,

Tekirdağspor sırtından, şan, şöhret, mevki ve makam umanlar, meşhur olmaya çalışanlar, kulübe kör kuruş katkıda bulunmamış olanlar, kulüp gelirlerine stadın kapısında haciz memuru yollamış  şerefsizler, bir futbolcu geldiğinde burun bükenler, bir yönetici yanlarında tekirdağspor dediğinde dahi aman, aman bana Tekirdağspor deme diye kıçını başını oynatanlar, Tekirdağsporun renklerinin anlamını dahi bilemeyenler, Tekirdağspora kuruşları geçecek korkusuyla var yemez yaşayanlar, bu şehirden kazanıp, bu şehirden refaha kavuşup Tekirdağspor için kılını kıpırdatmayanlar v.s v.s v.s işte onlar;

Dün siz neden Tekirdağsporu izlediniz?

Siz neden heyecanlandınız?

İzlerken ne hissettiniz?

Sevmeyin lan siz Tekirdağsporu. Sizin Tekirdağsporla gurur duymaya ne hakkınız var?  Siz Tekirdağsporun nesini seveceksiniz?

Çünkü;

Tekirdağ ve Tekirdağlılar, TEKİRDAĞSPOR  sizleri hiç sevmiyorlar.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI