EKREM EŞKİNAT ADALET ARAMAN İÇİN YOLLARA ÇIKMANA GEREK YOK. ADALET SENİ NASILSA BULACAK...

EKREM EŞKİNAT ADALET ARAMAN İÇİN YOLLARA ÇIKMANA GEREK YOK. ADALET SENİ NASILSA BULACAK...

 

Ekrem Eşkinat, km olduğunu, görevini  belirtmeme gerek yok. herkes yakından tanıyor. Tanınmış kişi. Ancak bundan böyle de BİLİNMİŞ KİŞİ! olarak anılacağı kesin.

Nasıl tanındığından çok, nasıl ilindiği önemli. Zaten yolun sonunda herkes için öyle sorulmaz mı, NASIL BİLİRDİNİZ?

Eşkinat için iki yıl sonra bize de sorduklarında; İYİ BİLİRİZ! diye cevap vereceğimiz kesin.

Siayasi ömrünün son iki yılının ardından sorulduğunda kendisi için vereceğimiz cevap bu olacak.

ADALET ARAMAK İÇİN! yollara düşmüşler. Eşkinat'a soruyorum: hangi adalet? Sen önce üzerindeki EMANETİN gereğini yerine getiriyormusun da ADALET  için yollara düşüyorsun? Göstermelik klasik HOŞAF KAYNATMACILIĞI, genel başkana görünmek için yapılan iş.

Senin üzerindeki EMANETİN sahipleri kışın çamurdan, yazın tozdan topraktan evlerinden çıkmaya korkarlarken sen ADALET ARAMANIN PEŞİNDESİN öyle mi?

''Başkanı'' olduğun belediyenin sokaklarına girilemiyorken, arabalar sayenizde servislerden çıkmıyorken, öğrenciler sabah ayazında servislerine binebilmek için çamur deryasında yüzerlerken, tozdan topraktan cam çerçeve açılamazken sen bunları yok sayıp genel başkanının yanında HOŞAF KAYNATIYORSUN! 

ADALET mi arıyorsunuz? İki göz odasını yıktığınız, on santim sarkan tentesini kaldırttığınız, çatısına on güvercin beslemek için iki metre kare kümes yapanın başına yıktığınız, aileler, esnaflar, vatandaşlar varken siz trilyon değerinde yer yapıp satan inşaat şirketlerinin kaçak katlarını veya çatılarını görmezden  gelerek ADALET Mİ TESİS EDİYORSUNUZ?

Ekrem Eşkinat; Senin başkanı olduğun ilçenin sokaklarına girilemiyor. Senin belediyende işlerin nasıl yürüdüğünü sende iyi biliyorsun ama HER NEDENSE! ses çıkartamadığın bazı nedenler olmalı ki, senin amiri olduğun müdürlerinin gecenin bir vaktinde (iddia o ki)SARHOŞ HALLERİYLE TELEFONLA AYAKLARINA KADAR ÇAĞIRIP, GETİRTİP SANA YÜKSEK SESLE AHLAM KESEBİLİYORLAR. Kefilim dediğin müdürlerini bir zaman sonra giriftt bazı ilişkileri şüphesiyle önce yer değiştirip ardından haklarında soruşturma açarak açığa alıyorsun. neden en başında bunlara KEFİLDİN diye sorarlar. İMAR! neresinden tutalım ki? Göreve geldiğinizden bu yana, plan, proje, arazi, arsa ölçümleri gibi teknik işlerin hangi şirkete veya büroya ağırlıkla verildiği konusunda bir açıklama hala yok. Konser, organizasyon işleri irili ufaklı da olsa belli ''sanat merkezlerince'' yapıldığı ve biriken ''doğrudan teminlerden'' söz ediliyor. Bir kaç müdürünün ise, bir zamanlar altında çalışan ama şimdi görevden ayrılan özelliği tarafınızdan da deklare edilen isimlerce baskı ve çekişme neeticesinde yerleri değiştirilmek veya geri hizmete çekilerek pasifize edildiği söylentilerine ne dersiniz?

ADALET mi demiştiniz?

Parti içinde de namınız aynı. Böl, ayır, parçala ve atadıklarınla yönet. İşte sizi tarif eden cümle bu... Parti içi ilişkilerinizi bilemeyiz. Partililerinizin tanımlaması bu yönde.

Parti işlerine şimdilik girmeyelim. Günü geldiğinde o kısmada gireceğimiz kesin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI