KOD ADI ''KAOS''...

KOD ADI ''KAOS''...

CHP lideri Kılıçdaroğlu başlattığı yürüyüşle ''CASUSLUK SUÇLAMASINI'' mahkeme kararı ile birlikte Enis Berberoğlu'nun üzerine yapıştırırken yürüyüşü neden MALTEPE CEZAEVİ'ne kadar planladı?

Yürüyüşün bitişi 9 veya 10 Temmuz olarak düşünülüyor. 11 Temmuz'da başlayacak olan 15 Temmuz Haftası! için vatandaşların büyük hemde çok büyük bir bölümü sokaklarda, meydanlarda olacak. Bu tarihler gelişigüzel seçilmiş olabilir mi?

Ayrııca Devletin sahip olduğu İSTİHBARAT RAPORLARINA GÖRE bu tarihler için bazı örgütlerin şimdden oluşumlara hazırlandıkları biliniyor. 

Berberoğlu neden Maltepe Cezaevinde? Bu sorunun cevabı bulunmalı. CHP Milletvekilleri Berberoğlu'nun Silivri yerine Maltepe Cezaevine konulmasını mahkemeden talep ettiler mi, etmediler mi? Mahkeme bu talebe neden olumlu cevap verdi ve Berberoğlu'nu neden bu talep doğrultusunda Maltepe Cezaevi'ne gönderdi?

Görünen ve bilinen o ki, hiç bir şey gelişigüzel değil. Herşey plan doğrultusunda ilerliyor. 

Berberoğlu şayet Silivri'de olsa, yürüyüş güzergahında ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ! olacaktı ve devlet bu yürüyüşü köprüye varmadan engeller, Şehitler Köprüsü bu yürüyüşe kapatılırdı. Kılıçdaroğlu güzergahın CHP belediyelerinin yoğun olduğu kesimde tamamlamayı planlamış olmalı.

Berberoğlu bir başka cezaevine nakil edilir mi bilinmez ancak devlet aklı elde ettiği istihbaratlar doğrultusunda mutlaka refleks gösterecektir. Örneğin Sakarya veya Bolu bu nakil için en uygun iki alternatif gibi görünüyor.

Devlet olası bir provokasyona karşı hazırlıklı. Ancak kalabalığın arasına karışanlar ve art niyetlilerle ''görevli provokatörler'' dağıldıkları sokakları biribirine katma ve masum halkın bundan zarar görmesi olasılığına karşı devletin alternatif önlemler alacağı kesin. 

Planın adı... KAOS PLANI olarak deşifre edilmiş durumda. 

Başlangıcından çok daha önemli olan BİTİŞİ!

KILIÇDAROĞLU, İSTANBUL'A YAKLAŞTIĞINDA ELİNDE BİR DEĞNEKLE POZ VERİRSE HİÇ ŞAŞIRMAYIN!

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI