BUZAĞIYI NEREDE ARADIĞIMIZ DEĞİL NEREDE ARAMADIĞIMIZ ÖNEMLİ...

BUZAĞIYI NEREDE ARADIĞIMIZ DEĞİL NEREDE ARAMADIĞIMIZ ÖNEMLİ...

Provoke edilmeye o kadar açık hale getirildik ki artık yaprak kıpırdasa işkillenir haldeyiz. Sürekli değişen gündem, durmadan oynanan algılarımız  derken milletçe paranoyaklaştık. Bu noktaya kolay gelmedik. Ama gelmemek için hiç bir şey yapmadık. Bekledik!

Şimdi öyle bir noktadayız ki, altında buzağı var mı yok mu diye bakmak için sürekli ÖKÜZ ARIYORUZ! 

Öküzün altında buzağı olmayacağını bilenimiz kaç kişi var?  Konu tam bu noktada kilitleniyor. ÖKÜZ ALTINDA BUZAĞI ARAMAK! şimdilerin moda terimidir ya İRONİ...  bundan daha güzel bir söz yoktur ironiyi tarif edebilecek.  

Sürekli öküz altında buzağı arayan bizler, daha doğrusu ''arattırılan'' bizler hiç düşünmeyiz ki niteliklimiyiz? İddia ettiklerimizi, savunduklarımızı veya eleştirdiklerimizi inandığımız için mi yoksa inandırıldığımız için mi savunuyoruz veya eleştiriyoruz...  Niteliksiz insanlar! kendi çıkarlarını  teyid etmek için hiç olmadık konulara başvurur, hiç olmadık mevzuları karşısındaki insanlara sunarlar. Olmayacak bir durumu olacakmış yada olmuş gibi lanse ederek kendilerini daha küçük durumlara düşürürler. Temelinde var olan koyu bir cehalettir.  Bilgi yok(!) ancak farklı yönlerden ve yollarla empozelerle edilen ''fikir'' sonsuz! Biz bu acınası duruma yerinmek varken bir de üzerine NİYET OKUMA! denilen bazılarınca ZANNETMEK! olarak adlandırılan çok daha abuk bir şeyide eklemekten geri kalmıyooruz. 

15 Temmuz gecesinin üzerinden bir yıl geçmesine rağmen ve bunun CIA destekli uzun bir sürecin mahsülü olarak, FETÖ ye ihale edildiğini, yıllarca geriye dönük inanılmaz bir istihbarat çalışması ile yapılanmaya dönüştürülmüş TERÖR OLUŞUMU olduğuna, hedefinin TÜRK HALKI olduğuna inanmayan, bu gerçeği göremeyen, inkar eden kim var kim yoksa YOBAZ, BEYNİ YIKANMIŞ, GERÇEKLERE GÖZLERİ KAPATILMIŞ ve hatta O GECE FETÖ ÜYESİ OLARAK KALKIŞMAYA YELTENMİŞ NEREDEYSE ''O''HAİNLER KADAR SORUMLULUĞU OLANDIR...  Çünkü gerçekleri göremeyen, cahil, bağnaz düşünce yapısının esiri olduğu için önce kendi altına bakmak aklına gelmez!

İnkar ve reddiye cehalet kapısının eşiği olduğu için üzerine iftirayıda eklediğiniz zaman o eşiği atlamış, kapıyıda arkanıızdan kapatmışsınız demektir. Kısacası sizin için yapılacak hiç bir şey kalmamııştır. Onlarca senedir yaptığınızı yapmaya devam edeceksiniz. ÖKÜZÜN ALTINDA BUZAĞI ARAYAMAYA DEVAM!... Ne zAman ki kendi altınıza bakmak aklınıza gelecek işte o zaman aklınızı başınıza devşirmeye başlamışsınıız demektir. KEŞKE!

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI