THEMİS'İ OTOBANA DÜŞÜRDÜLER...

THEMİS'İ OTOBANA DÜŞÜRDÜLER...

Herkes için ADALET!

Herkesin ayrı birer THEMİS'i var ve o THEMİSLER herkese ayrı ayrı hizmet ediyor. Bazılarının gözleri kapalıyken diğerinin gözü yarım açık. Bazılarının terazisinin kefesi dolu bazısının boş. Bazısının terazisi SOL, bazısının SAĞ elinde. Ellerindeki kılıç, paslanmış, yıpranmış, körelmiş, keskinliğini yitirmiş... kısacası herkesin ADALET TANRIÇASI KENDİ ADALET ANLAYIŞINA GÖRE KODLANMIŞ!

Adalet Tanrıçası, THEMİS kelimenin tam manasıyla '' KÖTÜ YOLA DÜŞÜRÜRÜLMÜŞ'' 

Bir bakıyorsunuz ADALET! için yollara düşen bir siyasi partinin genel başkanı geçmişteki görevi sırasında on binlerce kişinin girdiği sınav puanlarını hiçe saymış ve ortalamanın çok altında puan alan akrabalarından yüzlercesini kendisinin başında olduğu kurumda işe başaltmış. Kendi çocukları öğrenciyken başka bir şehirde faaliyet gösteren şirkette SİGORTALI göstererek usülsüz bir uygulamayla kendi çocuklarına hak kazanımı sağlamış. Yine bu siyasi parti lideri başında bulunduğu kurumun açtığı sınav kağıtlarının binlercesini okutmadan bir depoya kilitletmiş ve aradan geçen zamanda ortaya çıkan bu durum karşısındaki soruşturmayı kendi yetkisi ile ve kendi imzaladığı belge sayesinde ortadan kaldırmış. Bu siyasi parti lideri şimdi yolalrda ADALET! arıyor.

ADALET! arayan bu siyasi parti liderinin yanında, birlikte yürüyenler kimler?

Telefon görüşmelerinin bedeli olan 1.2 milyon Lirayı millete ödettiren MİLLETVEKİLİ!

Onlarca REZİDANS dairesini devlet memuru maaşı ile aldığını iddia eden aynı zamanda belediye başkanının eşi olan diğer bir MİLLETVEKİLİ!

Daha dün, genel başkanının uluslar arası provokatör olduğu bilinen SOROS'un adamı olduğunu iddia eden ve kapı kapı FETÖ nün basın organlarını ziyaret eden şimdi suçladığı o genel başkanın önünde davul zurna eşliğinde kıvırtan, ''genel başkanım ne güzel yürüyor '' diyebilen MİLLETVEKİLİ!

Üzerinde ''RAJOVAYA (PKK nın kardeş örgütü PYD saflarının olduğu şehir)  destek, ''RAJOVA İLE GÖNÜL BAĞI'' yazılı TIR kamyonlarını yola çıkartan ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VE MİLLETVEKİLLERİ!

Canlı bomba olarak onlarca masum vatandaşımızı katletmiş DHKP-C li teröristin cenazesinde göz yaşlarına boğulan MİLLETVEKİLLERİ!

Zaman zaman ÇAV BELLA  ama yürüyüş esnasında DHKP-C marşını megafonda avaz avaz haykıran MİLLETVEKİLİ!

Biz sırtımızı PKK ya, PYD ye dayadık diyen, PKK sizi tükürüğü ile boğar diyen MİLLETVEKİLLERİ! veya onların temsilcileri!

Rakibi olan siyasi liderleri ve hatta CUMHURBAŞKANI'nı '' devlet imkanları ile propaganda yapmakla suçlarken'' yürüyüşe çadır, seyyar mutfak, çay ocakaları,otobüs tahsis etmek, kumanyalar dağıtmak gibi; DEVETİN VE HALKIN HİZMET  BÜTÇE KALEMLERİNDEN destek sağlayan BELEDİYE BAŞKANLARI!

Herkes iiçin ADALET!

MİT Tırları davasından, gizli belgeleri sızdırmak suçundan 25 yıla mahkum edilen Enis Berberoğlu bu gün yarın HERKES İÇİN ADALET! diyerek o görüntüleri KİMDEN ALDIĞINI VE CAN DÜNDARA ULAŞTIRMASI İÇİN KEDİSİNE KİMİN TALİMAT VERDİĞİNİ AÇIKLAMAYA KARAR VERİP, AÇIKLARSA...

... Enis Berberoğu, 25 yıl yerine 1,5 yıl hapis cezasına çarptırılır. Ona bu görüntüleri ''git Can Dündar'a ver'' diyen kişi! veya kişiler 25 er yıl içeri girerler. Çünkü; BEN BU GÖRÜNTÜLERİ İZLEDİM! diyen birisi var ortada.

Herkesin adalet tanrıçası kendisinin kodladığı kadar ve kendisine hizmet etmesi için var.

Oysa ki, THEMİS ADİL, ADALET DAĞITAN, ADALETİN TEMSİLCİSİ TERTEMİZ BİR TANRIÇAYKEN SAYENİZDE KÖTÜ YOLA DÜŞTÜ. ŞİMDİ ''OTOBANLARDA'' ''YOL KENARLARINDA'' ONU ARIYORSUNUZ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor