Emre Kınay İşin Tadını Kaçırma !

Emre Kınay İşin Tadını Kaçırma !

Tamam anlaşıldı, anladık.

Kuliste bir iki parke yerinden kalkmış, ısınamamışsın kendine bir yerlerden elektrikli ısıtıcı temin etmişsin, koltuğun kenar köşesi yıpranmış, elektrik tesisatında aksama varmış.

İyi tamam da Emre Kınay;

Sende kalkıp Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanına ” kendini bilmez yönetici” diye de hitap edemezsin. Önce sen kendini bileceksin.

Değerli bir oyuncusun. Rüştünü ispat etmiş bir sanatçısın. Yetiştirdiğin bir çok öğrencin var. Magazin boyutunda da giderin hat safhada.

Her şeye eyvallah.

Ancak,  Bu mesele o kadar basite alınacak bir konu değilken işi hakarete vardırmanın hiç alemi yok.

Kendini bilmez diye sallayıp, hakaret ve saygı sınırını aştığın kişi belkide sen doğmadan önce de yöneticiydi. hatta alanında Avrupa çapında adı geçen, mesleğinde belkide Avrupa’da sayılı ilk on arasına girecek kadar başarılı bir kişiden bahsediyorsun. Sana kendisiyle ilgili her kim veya kimler bilgi vermişlerse, verdikleri bilgiler çok eksik kalmış.

Üç beş kalkık parke, bir köşesi yıpranmış koltuk ve kıytırık bir ısıtıcı üzerinden kopardığın fırtına sonrasında üzerine bir de tüy dikme.

O kişi ki, Kadir Albayrak’tan söz ediyoruz.

Senin, benim, onun, bunun azına sakız olacak, hakaret tamiz  yakıştırmalara muhatap edilecek cinsten, karakterden bir adam değildir. Buna da asla izin vermez.

Buraya kadar tamamdı. Sana hak verdik. İyi de bir noktaya işaret ettin. Haberini de geçtik.

Bu uzunlukta kısa kesmende fayda var. Hele işi hakarete vardırmadan,  bizlerin düşüncelerinde haklı olarak yer etmiş Emre Kınay, sanatı ile her zaman beğenilerimizi kazanmış olan Emre Kınay  kalman açısından çok önemli.

Sende kabul et.

Keşke bu biçimde olmasaydı ve iş bu noktaya taşınmasaydı.

Bu yönde bir misyon üstlenmişsen de, gel seninle şehirde kısa bir tur atalım. Sanatçı kimliğinle yaklaş konulara. Üstlendiğin misyonun gereğini dibine kadar yerine getirme imkanı teklif ediyorum. Hani son açıklamanda sözünü ettiğin, halk, siyasetçi, boyun eğme gibi bahisler var ya, işte o noktadan hareketle bunu teklif ediyorum. Boş ver üç beş kalkık parkeyi, pırtık bir koltuğu. Gel şehri baştan sona gezelim.

Emre Kınay son açıklamasında içe başka tarafından da girmiş.

İçinde sosyolojik boyutta var, toplumsal mesajlarda.

Gel tuğlalıyı geziye çevirelim.

Varmısın?

Ama, en son açıklamandan dolayı Kadir Albayrak’tan özür diledikten sonra.


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor