SUÇ ORTAKLARI !

SUÇ ORTAKLARI !

Kin, nefret, VİCDANSIZLIK! üzerine en koyu tarafından cehalet eklendiğinde yemede yanında yat.

Geçtiğimiz kış bir kaç yazımızın içinde dikkat çektiğimiz konuydu Suriyeli göçmenler. Suriyeli göçmen aile kisvesi altında yurda giren terör guruplarının varlığından söz etmiş ve bunların şimdilik uyutulan hücreler olduğunu ancak gerektiği hallerde bu uyutulan hücrelerin değişik yerlerde sahaya sürüleceklerinden bahisle DİKKAT! demiştik.

Aklımıza kitlesel veya bireysel terör eylemlerinde bu hücrelerin kullanılacağı gelmesin. Bu guruplar, provokasyon amaçlı kullanılmak üzere buradalar. Değişik yerlerde ve zamanlarda  halkın arasında yapacakları münferit görünen ama terör eylemi kıvamında planlanmış provokasyon izleri taşıyan eylemlerde kullanılmaya başlandılar.

Bunaları bir gün genç kızları taciz ederlerken, diğer bir gün hırsızlık veya kapkaç yaparken yakalanmış, başka bir gün ve değişik yerde ise olmadık bahaneyle bir kaç kişi halinde taşkınlık yaparken bunlar bize izletiliyor!

Halk olarak bizler zaten pirinç çuvalının içindeki taşları ayıklamaktan nefret eder, ya taşlı topaçlı pirinnçleri bir arada pilav yapar ya da çuvalı toptan çöpe atarız ki bu her iki durum değişmez iki kolaycılığımızdır, kökten çözüm tekniğimizdir.

Süriyeli hamile bir KADIN! ve ANNE!...  KADINA tecavüz edildikten sonra  ANNE ve küçük oğlu başları taşla ezilerek katlediliyorlar.

 Bu vahşet bizim topraklarımızda işlendi. 

Bu vahşetin daha bir kaç gün öncesinde başlatılan ve yine sosyal medya HOKKABAZLARI tarafından ŞOVENİST, FAŞİST, HAİN duygularını HAMASETLE süsleyen BAĞNAZLARIN yaygaraları ardı ardına paylaşılmaya başlanmıştı. Buyurun sadece KIÇLARINIZA DEĞİL, başınızdan tırnağınıza kadar kınalar yakın. 

Geri zekalılar sürüsü... Siz değil bir insana hayatınızda bir mahlukata dahi bir gram su vermemiş, serçe kuşuna dahi bir kırıntı atmamış kendinizi düşünen, aslak, beyinsiz, yobaz, sözde milliyetçi, şahsiyetsiz, bilgisiz, kara cahil, ukala, bu garibanlar üzerinden pirim yapmaya tevessül edecek kadar alçalmış, namusu kendi karınızın, bacınızın bacak arasından ibaret sanan, şerefi de kıçımı başımı nasıl kıvırıp onu bunu dalga dümenle nasıl dalgaya getiririm diye zanneden İNSANLIKTAN NASİPLENMEYİ RED EDEREK ADAM OLUNDUĞUNU sadece ZANNEDEN MAHLUKATLARSINIZ.  Sosyal medya üzerinden ALÇAKÇA faşizan karalamalarla  kimbilir kimlere yaranmak, yalakalık uğuruna bu tür VAHŞETLERE ÇANAK TUTTUĞUNUZUN FARKINDA DAHİ DEĞİLSİNİZ.

Bu 10 yaşında oğlunun gözleri önünde tecavüz edilen hamile kadın nereli olursa olsun, hangi dinden hangi mesehepten hangi ırktan olursa olsun... KADIN VE ANNEYDİ! ... Çocuklarının geleceği için, NAMUSU için bizim topraklarımıza sığınmıştı. 

Hiç suçum yok. ben mi o hayvana git bu kadına tecavüz et dedim. Ben neden sorumluyum gibi bahanelerle vicdanlarınızı serinletmeye çalışmayın. Sakın bunu yapmayın. Yukarda bazı özelliklerinizi sıraladım ya, işte o nedenlerden dolayı sizler bu vahşetin AZMETTİRİCİLERİ ARASINDASINIZ!

Göçmen fisvesi altında ülkeye girmiş ve provokasyon amaçlı sahaya sürülen ajanlara DİKKAT! O konuda devlet gereğini yapar ve yapıyor. Ancak içimizdeki FAŞİSTLERE, içimizdeki HAMASET ÜZERİNDEN ÖNEMSENNMEYE ÇALIŞANLARA, içimizdeki DANGALAKLARA uztamayayım sizlerinde zmanlarınızı almayayım...

İÇİMİZDEKİ GAFİLLERE VE NASİPSİZLERE DİKKAT!

bunların faşizan ve şövanist duygusuzca ve vicdansızca karamalarına paye vermeyelim, cesaret edinmelerine, kendilerini bir HALT! sanmalrına imkan tanımayalım.

 

 

 

 

 


DİĞER YAZILAR
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor